Ordu Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ordu Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ordu Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ordu Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ordu Büyükşehir Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Ordu Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Vatandaşların bilgi alma haklarını kullanabilmeleri için oluşturulmuş çağrı merkezi ile vatandaşların yaşadıkları sorunlara ve sıkıntılara çözüm bulunmaktadır. Ordu Büyükşehir Belediyesi olarak (0452) 777 14 52 ve (0452) 233 25 47 numaralı telefonlardan hizmet vermekteyiz. Şehirde toplumsal barışın ve uyumun sağlanması ve şehir ile alakalı tüm sorunların ortadan kaldırılması için emek veren kişilere rahatlıkla ulaşılmasını sağlayacak bu numaralara gelen tüm çağrılar büyük bir titizlik ile ele alınmaktadır.

Çağrı merkezleri aracılığıyla tüm resmi ve özel işlemleriniz hakkında bilgi alabilir ve hayatınızı kolaylaştıracak işlemler ile kısa sürelerde işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ordu Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası 0452 777 14 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kuruma ait müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamak için kurumun resmi web sayfasında bulunan numaralar kullanılabilir. Müşteri temsilcileri sizler vasıtasıyla iletilmiş her konuda gerekli bilgiye sahip kişilerden oluşturulmaktadır. Her türlü konuda sizleri dinleyecek alanında uzman kişilerin cevapladıkları telefonlar şehirde huzurun ve rahatlığın sağlanması için büyük bir rol oynamaktadır. Yapılan tüm aramaların yetkili bölümlere aktarılarak vatandaşların sorunlarının çözüme ulaştırılması sağlanmaktadır.

Ordu Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 0452 777 14 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Büyükşehir belediyesi tarafından vatandaşların ve ilgililerin vakit kaybetmeden hizmet almasını sağlamak amacıyla oluşturulan direkt bağlanma yöntemi ile her türlü konuda hizmet alabileceğiniz bir alt yapı sağlanmıştır. (0452) 777 14 52 ve (0452) 233 25 47 numaralı telefonları kullanarak direkt bağlanma sisteminden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Karmaşık telefon trafiğinden uzak durarak kolaylıkla iletişim kurulmasını sağlayan direkt bağlanma yöntemleri kişilerin olası zaman kayıplarının önüne geçmektedir.

Ordu Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0452 777 14 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Şikayet Hattı

Ordu halkına büyük hizmetler sunmakta olan büyükşehir belediyesi haktan gelen şikâyetlerin değerlendirilmesi ve şikâyetler üzerinde çalışma yapılabilmesi için şikayet hattını devreye sokmuştur. Beyaz masa uygulamasını kullanarak istek, şikayet ve ilgilenilmesi gereken konuları yetkililere bizzat kendiniz aktarabilirsiniz.

444 1 052 numaralı hat vasıtası ile tüm iletmek istediklerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz. Vatandaş odaklı bir belediyeciliğin hakim olduğu kurumda tüm şikayetler anında değerlendirilerek yetkili mercilerin harekete geçmesi sağlanmaktadır. Yapılması gereken tüm işlemler ivedilik sırasında göre öncelikli olarak yapılırken hiç kimsenin mağdur edilmemesi amaç edinilmektedir.

Ordu Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı 0452 777 14 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ordu Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0452 777 14 52

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ordu Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0452 777 14 52 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Ordu Büyükşehir Belediyesi
Adres : Şarkiye Mahallesi Yükçülük Sokak No:2 52100 Altınordu / ORDU
E-Posta : ordu@ordu.bel.tr
Telefon : 0452 777 14 52
Faks Numarası : 0452 233 25 47

Arama Terimleri: Ordu Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgileri, Ordu Büyükşehir Belediyesi telefon no, Ordu Büyükşehir Belediyesi irtibat tel, Ordu Büyükşehir Belediyesi canlı destek, Ordu Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi, Ordu Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, Ordu Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Ordu Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası, Ordu Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası, Ordu Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi, Ordu Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. KENAN BİLİŞ 12 Temmuz 2023

Yorum Yap