ozelegepolhastanesi-cagri-merkezi-numarasi

Özel Egepol Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Egepol Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özel Egepol Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özel Egepol Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Özel Egepol Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İzmir’in en kapsamlı özel hastanesi olan Özel Egepol Hastanesi, sizlere en iyi sağlık hizmetini vermektedir. Çok kapsamlı bir hastane olan Özel Egepol Hastanesi, teknolojik alt yapısı, alanlarında uzman doktorları ve mükemmel personelleri ile sizlere en kaliteli hizmeti vererek sizleri sağlığına kavuşturmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaktadırlar.

Özel Egepol Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Kaliteli, güvenilir sağlık hizmetleri sunmak üzere Özel Egepol Hastanemiz hastalarımızın her daim hizmetindedir. Hastanemiz donanım bakımından oldukça yeterlidir. Sağlık hizmetlerimiz en iyi şekilde verilmektedir. Uzaman doktorlarımızla güvenilir tanı ve tedavi yöntemleri Egepol hastanesinde uzman hekimlerce uygulanmaktadır. Tecrübeli hekim kadrosuyla hasta odaklı yaklaşımı, teknoloji ve hizmet kalitesiyle yenilikler her daim hastanemizde mevcuttur. Branşlarımız ve polikliniklerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, yaşadığınız sıkıntılar ya da işlemler için çağrı merkezimizdeki müşteri temsilcilerimizi arayıp çözüm sağlayabilirsiniz. 7/24 günün her saatinde bize ulaşabilirsiniz. Her zaman hastalarımızın yanındayız.

Özel Egepol çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Özel Egepol Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Özel Egepol hastanemizden çağrı merkezimizden aldığınız randevular yanı sıra online randevu alınımı da mevcuttur. İnternet randevu ve bilgilendirme için hastanemiz iletiş formuna da ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcimiz sorularınızın cevaplarını her zaman vermektedir. Bunun için yapmanız gereken 0850 850 3535 telefon numarasını arayarak müşteri temsilcimizle görüşme sağlayabilirsiniz.  Randevu için; 1 Çekap için; 2 Özel Sağlık Sigortası İçin; 3 Hasta Hakları İçin; 4 tuşlayınız. Yapılan görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır. Bizimle paylaştığınız sorunlarınız ve her türlü işlemleriniz en kısa sürede çözümlenecektir.  Hastanemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Özel Egepol müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Özel Egepol Hastanesi Direk Bağlanma

Egepol hastanemizin hastalarına verdiği hizmetle, hasta ve çalışan güvenliğiyle sunduğu sağlık hizmeti anlayışıyla kaliteli bir sağlık kuruluşudur. Hasta memnuniyeti hastalara verilen değer ve önem hastanemizin belirlediği misyondur. 0850 850 3535 telefon numarasından çağrı merkezi müşteri temsilcimize direk bağlanabilirsiniz. Hastanemiz hakkında ulaşmak istediğiniz bilgilere, randevu sistemimize, sorunlarınız ve sıkıntılarınız için bizi arayın çözüm bulalım.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Özel Egepol müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Özel Egepol Hastanesi Şikayet Hattı

Egepol hastanesi hastaların her zaman yanında olmayı tercih eder. Çağrı merkezi numarasını aradığınızda varsa bir şikayetiniz, önerileriniz veya istekleriniz müşteri temsilcimize iletin sorunlarınızı çözelim. Hastanemizde çözülmeyen sorunlar yoktur. Her sorununuz temsilcilerimiz tarafından dikkate alınacaktır. Bazen yaşadığımız yoğunluk sayesinde bize hemen ulaşamasanız da müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizlere dönüş sağlayacaktır. Hastanemiz bu konuda titiz çalışmaktadır sizlere sağladığımız güven bizim önceliğimizdir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özel Egepol müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özel Egepol şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İletişim

Adres: Halide Edip Adıvar Bulvarı 507 Sok. No:3 (35270) İller Bankası Üçyol / İZMİR

Telefon: +90 850 850 35 35

Faks: +90 232 262 82 70

E-Posta: info@egepolhastanesi.com

Ayrıca online randevu alımı, telefon numarasından randevu alımı ile işinizi kolaylaştırmakta ve çağrı merkezi ile sorularınızın cevaplarını vermekteler.

Özel Egepol Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0 850 850 35 35

İnternet üzerinden randevu ve bilgilendirme işlemleri için Özel Egepol Hastanesi iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Özel Egepol Hastanesi İletişim Formu

Arama Terimleri: özel egepol hastanesi iletişim bilgileri, özel egepol hastanesi telefon no, özel egepol hastanesi irtibat tel, özel egepol hastanesi canlı destek, özel egepol hastanesi müşteri temsilcisi, özel egepol hastanesi şikayet hattı, özel egepol hastanesi müşteri hizmetleri numarası, özel egepol hastanesi çağrı merkezi numarası, özel hastanesi egepol iletişim numarası, özel egepol hastanesi çağrı merkezi, özel egepol hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap