Teknofix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknofix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknofix çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Teknofix müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Teknofix şikayet hattına erişebilirsiniz. Teknofix müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Teknofix Çağrı Merkezi Numarası

Teknofix, 2011 yılında kurumsal şirketlerin son kullanıcı adresinde gereksinim duydukları tüm ihtiyaçları yenilikçi bakış açısıyla uçtan uca yönetebilecek hizmetler sunmak amacıyla kuruldu. Teknoloji odaklı yaklaşım ve alışılmışın aksine yenilikçi çözümlerle hep en iyi müşteri deneyimini sunmayı hedefleyen site, süreklilik arz eden strateji ve politikalardan yanadır. Müşterilerini stratejik iş ortakları olarak gören firma, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda büyümeyi seçmiş ve uçtan uca hizmetler sunmayı her daim öncelik alanı olarak görmüştür. Firmaya ve firmanın hizmetlerine ilişkin tüm konularda bilgi almak için çağrı merkezi numarası 0 850 755 66 66’dır.

Teknofix çağrı merkezi numarası 0850 755 66 66 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Teknofix Müşteri Hizmetleri Numarası

Uzaktan teknik destek ve çağrı merkezi operasyonları ile hizmet yelpazesini daha da arttıran firma, yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 2018 yılında gerçekleştirilen ortaklık sayesinde, dünyanın pek çok ülkesinde 60 binden fazla çalışanı bulunan Webhelp ailesinin bir parçası olan firma, artık çok daha güçlü bir şekilde hizmet vermektedir. Böylelikle müşterilerinin taleplerini eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yerine getirmeye çalışan firma, son derece önemli bir hamle gerçekleştirmiştir. Firmaya ve hizmetlerine yönelik tüm hususlarda müşteri hizmetleri numarası 0 850 755 66 66’dan yetkililerle irtibata geçilebilir.

Teknofix müşteri hizmetleri numarası 0850 755 66 66 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Teknofix Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sektörde bulunan servis sağlayıcılara yönelik abonelik talebinin alınmasından hizmetin fiilen çalışır halde teslim edilmesine kadar geçen tüm süreci, firma uçtan uca başarılı bir şekilde yönetmektedir. Tüm süreçler, profesyonelce ve herhangi bir boşluğa imkan tanımadan yürütülür. Bu aşamada, herhangi bir sorun yaşanırsa anında çözüme yönelik hamleler gerçekleştirilir. Bu durum, müşteri memnuniyeti odaklı anlayışa sahip firmanın, müşterilerince yeterince takdir edilmesini sağlar. Firmaya yönelik konularda ayrıntılı bilgi almak için yukarıda yer alan numaradan direkt bağlantı yapılabilir.

Teknofix müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 755 66 66 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Teknofix Şikayet Hattı

Sistem entegrasyonları kolaylıkla ve basit şekilde gerçekleştirilmekte; sorunlara anında müdahale edilmektedir. Kurumsal bir anlayışla yönetilen firma, tüm süreçlere aynı yaklaşımı göstermekte ve getirdiği profesyonel çözüm önerileriyle tüm müşterilerinin beğenisini fazlasıyla kazanmaktadır. Firmaya yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan ilgililere kolaylıkla aktarılabilir.

Teknofix şikayet hattı 0850 755 66 66 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Teknofix müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Teknofix şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Teknofix Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 755 66 66

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Teknofix çağrı merkezi numarasına 0850 755 66 66 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : info@teknofix.com.tr
Telefon : +90 850 755 66 66

Arama Terimleri: Teknofix iletişim bilgileri, Teknofix telefon no, Teknofix irtibat tel, Teknofix canlı destek, Teknofix müşteri temsilcisi, Teknofix şikayet hattı, Teknofix müşteri hizmetleri numarası, Teknofix çağrı merkezi numarası, Teknofix iletişim numarası, Teknofix çağrı merkezi, Teknofix müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap