Et ve Süt Kurumu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Et ve Süt Kurumu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Et ve Süt Kurumu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Et ve Süt Kurumu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Et ve Süt Kurumu şikayet hattına erişebilirsiniz. Et ve Süt Kurumu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Et ve Süt Kurumu Çağrı Merkezi Numarası  

Ülkemizin besicilik anlamında faaliyet gösteren ve 1952 yılında kurulmuş, yeni yapısıyla daha geniş kapsamlı hizmet veren Et ve Süt Kurumu, yurt çapındaki kombinalarıyla hayatımızda yer almaktadır. Üretim aşamasından, sofralarımıza girene kadar düzenleme amacıyla hizmet vermektedir. Yeniden yapılanmasının sebebi hayvancılığın et ve sütle birlikte entegre olmasından dolayıdır. Komple bir sistem olarak piyasanın düzenlenmesi için yapılan yenilikleriyle, son halini almıştır.

Et ve Süt Kurumu çağrı merkezi numarası 0312 284 36 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Görevi piyasa düzenlemesi olmakla beraber, arz-talep ilişkisinin düzenlenmesinde faaliyet göstermektedir. Et, süt ve balık dahilinde tüm hayvancılık piyasası bundan sonra kurumun genel müdürlüğü tarafından düzenlenecek ve yönetilecektir. Kurumun genel müdürlük santral numarası 0312 284 36 70’tir.

Et ve Süt Kurumu Müşteri Hizmetleri Numarası  

Et piyasasına hakim olmak, tüm hayvancılık sistemini çözmek anlamına gelmemektedir. Süt piyasasında yaşanan fiyat hareketleri, et piyasasını da etki altına alabilmektedir. Sütle ilgili yapılan düzenlemeler, et ve süt ihtiyacının tüketiciye ulaşmasında istikrar göstermek için yapılmaktadır.

Et ve Süt Kurumu müşteri hizmetleri numarası 0312 284 36 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bundan sonra büyük süt tesisleri kurulmayacak, ülkemizin her yerinde yeniden organize olarak süte ilişkin yatırım yapmayacaktır. Piyasada yeterli kapasite olmasına rağmen, piyasayla buluşma anlamında sıkıntılar olabilmektedir. Kurum bu sıkıntıları, piyasa kapasitesini kullanarak çözecektir. Kuruma yönelik herhangi bir konu ve soruda 0312 284 36 70 numaralı santral numarası yönlendirme yapacaktır.

Et ve Süt Kurumu Direkt Bağlanma 

Et piyasasında belli bir tecrübeye sahip olan kurum, bakanlar kurulundan çıkan bir kararla yenilenme yoluna gitmiştir. Kuruluş yılından itibaren etle ilgili çalışmalarıyla faaliyet göstermiştir. Et ve süt piyasasının komple düzenlenme ihtiyacından dolayı, bu değişime gidilmiştir.

Et ve Süt Kurumu müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 284 36 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yetiştirici kitlenin oldukça fazla, alıcının az olması gibi ters orantılar oluşmakta, bu nedenle piyasanın güvenle düzenlenmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Ürününü makul fiyata satamayan üreticinin ihtiyacına cevap veren kurum, tüm yenilikleriyle faaliyetlerini devam ettirmektedir. Et ve süt konusunda tüm soru ve sorunlarda, yukarıdaki santral numarasından kurumla direkt iletişime geçebilmektedir.

Et ve Süt Kurumu Şikayet Hattı 

Türk hayvancılığına kurumun sağlayacağı katkı devam edecektir. Tam bu noktada yetiştiricinin üretimi sürdürebilmesini sağlayacak fiyat eşiğini sağlamak ve eşiğin sıkıntıya girdiği yerlerde devreye girmek kurumun geniş kapsamlı piyasa çalışmalarıdır. Kurum bunu garanti etmekte ve istikrar oluşmasını sağlamaktadır.

İşin piyasa kısmının çözülmesi demek, piyasa entegrasyonu anlamına geldiği için, kurum çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanında tüm şikayet ve görüş ve öneriler için yukarıda bulunan santral numarası kullanılabilir.

Et ve Süt Kurumu şikayet hattı 0312 284 36 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Et ve Süt Kurumu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Et ve Süt Kurumu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Et ve Süt Kurumu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 284 36 70

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Et ve Süt Kurumu çağrı merkezi numarasına 0312 284 36 70 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : İşçi Blokları Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No: 51/B 06530 Yüzüncüyıl, Çankaya/ANKARA
E-Posta : bilgiedinme@esk.gov.tr
Telefon : 0312 284 36 70

Arama Terimleri: Et ve Süt Kurumu iletişim bilgileri, Et ve Süt Kurumu telefon no, Et ve Süt Kurumu irtibat tel, Et ve Süt Kurumu canlı destek, Et ve Süt Kurumu müşteri temsilcisi

Yorum Yap