karavan-yarismasi-cagri-merkezi-numarasi

Karavan Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Karavan, atv ekranlarında yayınlanan sabah kuşaklarının vazgeçilmez programlarından birisidir. Programın genel konsepti yemek yapma yarışmasıdır. Karavan programının sunuculuğunu Didem Uğur’lu üstlenmektedir. Karavan yarışması hafta içi her gün 13.40’ta Atv ekranlarında siz değerli izleyenleriyle buluşmaktadır. Karavan yarışmasının büyük ödülü tam 50 bin Türk Lirası’dır.

Karavan yarışmasında iki takım bulunur. Bu takımlar 5’er kişiden oluşur, bir takımda erkekler bir takım da ise kadınlar vardır. Yemek yapma konusunda en büyük iddiaları olan 5 kadın ve 5 erkek birbirlerine karşı kendi karavanlarında bir mücadele içindedir. Hızlı, marifetli ve kararlı olan yarışmacılar hırsla yarışmaktadırlar. Yemeklerini yapan yarışmacılar yemeklerini satmaktadır. Haftanın kazanan takımı büyük ödüle yaklaştıkça, kaybeden takımından ise 1 kişi yarışmaya veda edecektir.

Karavan yarışmasının bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda belirttiğimiz bağlantı aracılığıyla başvuru formuna ulaşabilir, formu eksiksiz doldurarak yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

Karavan Yarışması Başvuru Formu

Arama Terimleri: karavan iletişim bilgileri, karavan telefon no, karavan irtibat tel, karavan canlı destek, karavan müşteri temsilcisi, karavan şikayet hattı

Yorum Yap