Avşar Sinema Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avşar Sinema Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avşar Sinema çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Avşar Sinema müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Avşar Sinema şikayet hattına erişebilirsiniz. Avşar Sinema müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Avşar Sinema Çağrı Merkezi Numarası

İnsanların günümüz dünyasında değer verdikleri olguların başında kültür ve sanat gelmektedir. Bu olgu insanlığı besleyen ve daha ileri gitmesini sağlayan oldukça önemli bir dinamiktir. Günümüzde kültür ve sanatı yaşatabilmek için birçok firma ve marka çalışmalar yürütmektedir. Avşar sinema ise sinema sektöründe oldukça öncü bir firma olarak Türkiye içerisinde müşterilere hizmet vermektedir. Birçok sinema salonunun sahibi olarak güncel filmleri kaliteli ve uygun fiyatlara izleyicilere sunmaktadır. Bunun yanında yerel kültür ve değerlerimizden taviz vermeden uluslararası arena da çalışmalarınızı kesintisiz bir şekilde sürdürmekteyiz.

Avşar Sinema çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Türkiye üzerinde birçok noktada sinema salonlarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Türkiye üzerinde çok salonlu sinema sistemini başlatan firma olmayı başarmışızdır. Her yönden bu sektörde öncü bir firma olarak sinemaya yön vermekteyiz ve her geçen gün daha iyi bir noktaya taşımaya çalışmaktayız. Bunun yanında yalnızca film gösterimi yapmamaktayız. Kendi üstlendiğimiz film yapımlarıyla beraber Türkiye sinema sektörüne yeni bir soluk getirmekteyiz. Sizlere sağladığımız hizmetlerin ne kadar yerinde ve kaliteli olduğunu test edebilmek ve sizlerin talep, istek gibi düşüncelerinizi alabilmemiz adına çağrı merkezimiz aktif bir şekilde çalışmaktadır.  0212 249 85 87 numaralı telefon hattımızla çağrı merkezime bağlanabilirsiniz. Böylelikle hizmetlerimizi hep beraber daha iyi bir noktaya taşımamıza yardımcı olursunuz.

Avşar Sinema Müşteri Hizmetleri Numarası

Avşar sinema müşterilerine sağladıkları hizmetleri oldukça önemsemektedir. Kullanıcılarının memnuniyeti adına onların kullanım deneyimlerini öğrenmek istemektedir. Böylelikle hizmet ve servislerini daha iyi bir noktaya taşıyacağımıza inanıyoruz. Müşteri hizmetleri servisimizle bizlere talep, istek ve düşüncelerinizi iletebilirsiniz. Bu fikirleri doğru bir şekilde analiz edip her geçen gün hizmetlerimizi o doğrultuda ilerletmeye çalışmaktayız. Yukarıda belirtilen telefon numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Avşar Sinema müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Avşar Sinema Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmamız müşteri hizmetleri hattında satış ve pazarlama servisi de sunmaktadır. Bu sebeple müşteri hizmetlerin direkt bağlanarak düşüncelerinizi bize iletebilmeniz adına 0212 249 85 87 numaraları telefon ile bizlere hızlıca iletebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Avşar Sinema müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Avşar Sinema Şikayet Hattı

Firmamız tarafından aldığınız tüm hizmetler hakkında kafanızda oluşan soru işaretlerini gidermek ve sorunları ortadan kaldırmak amacıyla şikayet hattını kullanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen telefon numaralarını arayarak bu hatta bağlanabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Avşar Sinema müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Avşar Sinema şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Avşar Sinema Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 249 85 87

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Avşar Sinema çağrı merkezi numarasına 0212 249 85 87 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

AVŞAR SİNEMA İŞLETMELERİ ANONİM ŞİRKETİ

Adres : Levent Mah. Karanfil Sok. No:33 Levent İSTANBUL | TÜRKİYE

Telefon Numarası: +90 212 249 85 87

Faks : +90 212 249 85 52

E-Posta Adresi : bilgi@avsarsinema.com.tr

Arama Terimleri: Avşar Sinema iletişim bilgileri, Avşar Sinema telefon no, Avşar Sinema irtibat tel, Avşar Sinema canlı destek, Avşar Sinema müşteri temsilcisi, Avşar Sinema şikayet hattı, Avşar Sinema müşteri hizmetleri numarası, Avşar Sinema çağrı merkezi numarası, Avşar Sinema iletişim numarası, Avşar Sinema çağrı merkezi, Avşar Sinema müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap