OYAK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

OYAK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

OYAK çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde OYAK müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden OYAK şikayet hattına erişebilirsiniz. OYAK müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

OYAK Çağrı Merkezi Numarası

1961 yılında 205 sayılı kanun kapsamında kurulan; TSK (Türk Silahlı Kuvvetleri) mensupları yardımlaşma ve emeklilik fonu olan OYAK (Ordu Yardımlaşma Kurumu) özel hukuk hükümlerine bağlı bir kurumdur. Kurumun yönetiminde sivil devlet memurlarıyla birlikte muvazzaf askerler de bulunmaktadır. Temsilciler Meclisi yönetimindeyse 4 general mevcuttur. Kurum, Milli Savunma Bakanlığı kontrolündedir. Bir sermaye şirketi olmadığı gibi hisse senetleri de yoktur. Kurumun faaliyetlerine ilişkin tüm mevzulardan, 0 (312) 415 6000 numarası üzerinden kolaylıkla bilgi edinilebilir.

OYAK çağrı merkezi numarası 0312 415 61 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

OYAK Müşteri Hizmetleri Numarası

Kurumun tüzel kişiliğine ait ayrı bir varlığı yoktur. Dolayısıyla, kendi tüzel kişiliğine ait herhangi bir gelir de bulunmamaktadır. Sonuç olarak bütün gelirler, üyelere aittir. Kurumun temel kaynağını meydana getiren iştirak ve finansal yatırım gelirleri, stopaj yoluyla vergilendirilmektedir. Kurum bu gelirlerine yönelik olarak kurumlar vergisi muafiyeti olmasına rağmen bir diğer yöntemle vergilendirilmektedir. Yatırım ürünlerine ve kurumun faaliyetlerine ilişkin kapsamlı bilgi, müşteri hizmetleri numarası olan 0 (312) 415 6000’dan net bir şekilde öğrenilebilir.

OYAK müşteri hizmetleri numarası 0312 415 61 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

OYAK Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kurumun yasayla öngörülen hizmetleri; daimi üyelerine yapılmakta olan maluliyet, emeklilik ve ölüm yardımları, geçici üyelerine yapılmakta olan maluliyet ve ölüm yardımları, daimi üyelerinin çeşitli gereksinimlerini gidermek maksadıyla sunulan sosyal hizmetlerdir. Gelir kaynakları çok çeşitli olup kurum bağış da kabul etmektedir.  Kurumun yönetimi ve denetimi, Yönetim Kurulu, Genel Kurul, Temsilciler Meclisi ve Genel Müdürlük vasıtasıyla yerine getirilmektedir. Kuruma ilişkin sorular yukarıda yer alan numaradan direkt bağlanılıp ilgili kişiye yöneltilebilir ve gerekli cevaplar alınabilir.

OYAK müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 415 61 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

OYAK Şikayet Hattı

Kurum, belirli bir kanun ve prensipler doğrultusunda işleyişini sürdürmekte olup üyelerin tüm birikimleri verimlilik, karlılık ve kurumsal yatırım ilkeleri doğrultusunda yönetilmektedir. Kurum, Avrupa’da düzenleyici finansal çerçeve sağlamaya yönelik çalışmalar yürüten ve bu çerçevede faaliyetlerini sürdüren Pensions Europe isimli kuruluşun 2003 yılında bu yana kurumsal destekleyici üyesidir. Üyelerinin haklarını devamlı surette gözeten ve bu durumdan hiçbir şekilde taviz vermeyen kuruma yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan ilgililere rahatça iletilebilir.

OYAK şikayet hattı 0312 415 61 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen OYAK müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri OYAK şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

OYAK Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 415 61 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. OYAK çağrı merkezi numarasına 0312 415 61 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Ön Cebeci Mahallesi Ziya Gökalp Cad. No: 64, Kurtuluş, 06600, ÇANKAYA/ANKARA

Üye İletişim Merkezi Faks Hattı : 0 312 434 12 50

Üye İletişim Merkezi İrtibat Telefon Numarası : 0 312 415 61 00

Arama Terimleri: OYAK iletişim bilgileri, OYAK telefon no, OYAK irtibat tel, OYAK canlı destek, OYAK müşteri temsilcisi, OYAK şikayet hattı, OYAK müşteri hizmetleri numarası, OYAK çağrı merkezi numarası, OYAK iletişim numarası, OYAK çağrı merkezi, OYAK müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Ahmet FIRAT 25 Mart 2023

Yorum Yap