İstegelsin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstegelsin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İstegelsin çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İstegelsin müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Bir süpermarkette ne varsa bunları evinize kadar getiren bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır. Online olarak satış yapan ve birçok kategoride binlerce ürünü sizlere sunan firma bu alanda oldukça talep görmektedir. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti amacı ile çalışmalarında hızı ve kaliteyi vurgulayan firma herkesimden insana hitap etmektedir.

Binlerce ürün arasından istediklerini sepetine ekleyerek uygun ödeme koşulları ile bu ürünlerin siparişini rahatlıkla verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler en kısa sürede tarafınıza gönderilmektedir. Modern dünyada özellikle market sırası beklemek istemeyen ya da elverişsiz hava koşullarında alış veriş yapma isteği olmayan ancak ihtiyaçları bulunan kişilerin sıklıkla tercih ettiği firma artan talebi kalitesinden taviz vermeden karşılamaktadır.

İstegelsin Çağrı Merkezi Numarası

Süpermarketin online ortama taşınması olarak hizmet sunan ve aradığınız her ürünü bulabilme amacıyla çalışmalarını sürdüren firma her geçen gün büyürken daha büyük müşteri kitlesine hitap etmektedir. İstediğiniz ürünleri kısa sürede sizlere ulaştırmak için uğraşan firma aynı zamanda da avantajlı fiyatları ile hizmet sunmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için İstegelsin müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İstegelsin ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi İstegelsin çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

İstegelsin Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 255 17 17

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İstegelsin çağrı merkezi numarasına 0850 255 17 17 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:4 AKKOM Ofis Park – Cessas Plaza 2. Blok Kat:10
İSTEGELSİN Ümraniye / İstanbul
Telefon: 0850 255 17 17
E-Posta: musteri.hizmetleri@istegelsin.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz İstegelsin iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren İstegelsin sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi İstegelsin iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: İstegelsin iletişim bilgileri, İstegelsin telefon no, İstegelsin irtibat tel, İstegelsin canlı destek, İstegelsin müşteri temsilcisi, İstegelsin şikayet hattı, İstegelsin müşteri hizmetleri numarası, İstegelsin çağrı merkezi numarası, İstegelsin iletişim telefonu

Yorum Yap