Fox TV Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fox TV Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fox TV Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Fox TV müşteri hizmetleri direk bağlanma, Fox TV müşteri temsilcisi direk bağlanma, Fox TV müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Fox TV Müşteri Hizmetleri

Uluslararası televizyon ve habercilik sektöründe faaliyet gösteren Fox Entertainment Group bünyesinde dünyanın pek çok ülkesinde televizyon kanalı bulunuyor. Bu çerçevede de 24 şubat 2007 tarihinden bu yana Türkiye’ de de Fox TV Türkiye olarak yayın hayatına başlamıştır. Türkiye’ de en çok izlenen özel ulusal televizyon kanallarından birisi olan Fox TV kanalının mevcut yayın frekansı 1993 yılında kurulmuş olan “TGRT” isimli televizyon kanalının yayın haklarını almasıyla yayın yapmaya başlamıştır. Türkiye’ nin en çok izlenen televizyon kanallarından birisi haline gelen ve aynı zamanda da özellikle ana haber yayın kuşağıyla en yüksek reyting hizmetlerine ulaşmayı başarmıştır. Gün boyunca farklı yayın kuşaklarında, farklı alanlarda yayınlar gerçekleştirmekte olan Fox TV’ nin izleyicisine ilişkin olarak da son derece dinamik bir servis altyapısı bulunuyor. Özelikle de izleyiciler kolay bir şekilde Fox TV müşteri hizmetleri numarası üzerinden her türlü konuda bilgi, istek, öneri ve şikayet işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Türkiye’ nin en çok tercih edilen televizyon kanallarından birisi olan Fox TV, özellikle uluslararası spor organizasyonlarına ilişkin olarak elinde bulundurduğu yayın hakları ile bu kategoride en çok tercih edilen kanallardan birisi konumunda bulunuyor. Bununla birlikte televizyon kanalının kendi iç medya grubuna ve dışarıya yaptırmış olduğu televizyon dizileri ve televizyon programları ile izleyicinin ilgisini kendisine çekmeyi başarıyor. Ayrıca ana yayın kategorisi olan haber yayınlarında İsmail Küçükkaya ve Fatih Portakal gibi önemli isimlerle dinamik bir habercilik hizmeti sağlıyor. Bu haber yayınları ile ilgili olarak şikayette bulunmak ya da ihbarda bulunmak amacı ile Fox TV müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçilebiliyor.

Fox TV Şikayet

Türkiye’ nin en çok izlenen yurtdışı merkezli televizyon kanalları arasında yer alan Fox TV kanalının yayın programı içerisinde yer alan tüm yapımlara ilişkin olarak herhangi bir olumsuz duruma istinaden kolayca şikayet bildiriminde bulunabilme imkanı bulunuyor. Özellikle izleyiciler cinsellik, siyaset, hakaret ve ahlaka uygun olmayan davranış gibi her türlü konuya ilişkin olarak direkt olarak Fox TV kanalının izleyici destek servisine başvuruda bulunabiliyor. Fox TV şikayet bildirimlerinin her birine yönelik olarak kanalın ilgili birimleri tarafından hızlı geri dönüşler sağlanarak, söz konusu şikayete ilişkin çözüm oluşturulmaktadır.

Fox TV Telefon Numarası

Merkezi İstanbul’ da bulunan Fox TV kanalının yayın akışına ilişkin bilgi almak ya da istek ve öneri bildirimlerinde bulunabilmek için kurulmuş olan Fox TV çağrı merkezinden yardım alınabilmektedir. Tüm izleyiciler gün boyunca kolay bir şekilde Fox TV kanal yayınları ile ilgili olarak işlemlerini Fox TV telefon numarası aracılığı ile gerçekleştirebilmektedir. Fox TV kanalının Türkiye’ deki izleyicilere yönelik olarak doğrudan 444’lü ya da 0850’lili olacak şekilde bir çağrı merkezi servisi bulunmuyor. Ancak izleyici destek hattı servisi olarak Fox TV kanalının genel merkezinde bulunan ilgili departmana 0212 414 90 00 numaralı telefon ile ulaşabilmek mümkün oluyor.

Bunun dışında Fox TV telefon numarası alternatifleri programlara özel numaralarda bulunmaktadır. Yayın yapan tüm haber, spor, magazin, bilim veya eğlence programlarına ilişkin katılım gerçekleştirmek, bilgi almak veya şikayette bulunmak için ayrı numaralar belirlenmektedir. Bununla birlikte habercilik alanına ilişkin olarak herhangi bir olay için ihbarda bulunmak için kurulmuş olan Fox TV ihbar hattı bulunuyor. Bu çerçevede de “0542 370 45 45” numaralı telefon aracılığı ile her türlü konuya ilişkin olarak ilgili birime ihbarda bulunabilmek mümkün olabilmektedir.

Fox TV Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 212 414 90 00

Fox TV İhbar Hattı
0542 370 45 45

Fox TV İletişim Mail Adresi
izleyicitemsilcisi@fox.com

Arama Terimleri: fox tv şikayet, fox tv müşteri hizmetleri, fox tv müşteri temsilcisi, fox tv telefon numarası, fox tv irtibat tel

19 Yorum

 1. Vehbi Okur 18 Ağustos 2019
 2. Sema Ferah 21 Kasım 2019
 3. Serdar 21 Kasım 2019
 4. bayramali 28 Kasım 2019
 5. ALİ HALİT 2 Aralık 2019
 6. Mustafa Hüseyin Uslu 7 Aralık 2019
 7. Ayşe Aktuğ 17 Aralık 2019
 8. Adil Yükksel 25 Aralık 2019
 9. ÖZBEK KALKAN 27 Aralık 2019
 10. ilyas s 6 Ocak 2020
 11. OZER YILMAZ 15 Ocak 2020
 12. Yaşar Paşaoğlu 20 Ocak 2020
 13. A. Betül İsmihanlı 29 Ocak 2020
 14. Sezen Koşay 27 Şubat 2020
 15. FERHAT 16 Nisan 2020
 16. METİN TOPAL 6 Ağustos 2020
 17. Burhan Akşit 6 Şubat 2023
 18. Naime celik 18 Mart 2023
 19. Seda aksoy 20 Ekim 2023

Yorum Yap