foursquare-cagri-merkezi-numarasi

Foursquare Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Foursquare, ABD merkezli olarak 2009 yılında kurulmuş bir sosyal ağ platformudur. Foursquare uygulamasını; iOS, Android, BlackBerry, Windows Phone, Symbian , Bada, MeeGo gibi birçok mobil platform üzerinden aktif olarak kullanabilirsiniz. Foursquare uygulaması size bulunduğunuz ilde bulunan mekanların puanlarına ve yorumlarına göre tavsiyede bulunur. Günün belirli saatlerinde daha canlı ve çok tercih edilen mekanları sizin için listeler.

Foursquare’de genel amaç çevrede bulunan mekanların kategorilendirilmesi ve bu mekanlara giden kullanıcıların mekana paun verip değerlendirerek daha sonra gitmeyi düşünen kişilere karşı fikir sunmaktır.

Foursquare’nin destek alabilmeniz için ulaşılabilecek bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır.

Ancak Foursquare uygulamasında bulunan ‘Yardım’ bölümü aracılığıyla yaşadığınız sorunun çözümünü yardım bölümünden bulabilir ya da talep formu doldurup yardım talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca aşağıda belirttiğimiz iletişim mail adresi ve ingilizce destek merkezini kullanarak sorununuza bir yardım talebinde bulunabilirsiniz. Eğer sorununuz hiç bir şekilde çözülmezse aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Foursquare İletişim Mail Adresi
support@foursquare.com

Arama Terimleri: foursquare iletişim bilgileri, foursquare telefon no, foursquare irtibat tel, foursquare canlı destek, foursquare müşteri temsilcisi, foursquare şikayet hattı

48 Yorum

 1. Mutlu kılıç 23 Haziran 2018
  • Yönetici 28 Haziran 2018
   • dilek koç 12 Kasım 2019
 2. Sinan çetinkaya 12 Temmuz 2018
  • Yönetici 19 Temmuz 2018
 3. Gizem 3 Eylül 2018
 4. Emrah 6 Aralık 2019
 5. Cennet 13 Temmuz 2020
 6. MUSTAFA KORAŞLI 11 Haziran 2022
 7. murat 29 Temmuz 2022

Yorum Yap