Ask.fm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Ask.fm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ask.fm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ask.fm, 2010 yılında Letonya’da kurulmuş olan bir sosyal ağ platformudur. Ask.fm genel olarak bir soru-cevap platformudur. Kullanıcılar ve anonimler kullanıcılara sorular sorar, kullanıcılar soruları cevaplar. Ask.fm’e Facebook, Twitter, VK ve e-posta gibi yollarla tamamen ücretsiz olarak üye olabilirsiniz.

Ask.fm’de kullanıcılar birbirlerine hediye gönderebilmektedir. Sadece bu işlem ücrete tabiidir. Ask.fm ülkemizde de adını sıklıkla duyurmuş bir sosyal platformdur. İstenilen sorulara cevap verilebildiği gibi istenmeyen sorularda silinebilmektedir. Ask.fm’de soru soran kullanıcı adını gizleyebilmektedir.

Ask.fm’in ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla Ask.fm iletişim formuna ulaşabilir; hesabınızda yaşadığınız teknik aksaklıkları bildirebilir, yaşadığınız tüm sorunlara göre bildirimde bulunabilir, ödemeler ve hediyeler hakkında bilgi alabilir, istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Ask.fm İletişim Formu

Arama Terimleri: ask.fm iletişim bilgileri, ask.fm telefon no, ask.fm irtibat tel, ask.fm canlı destek, ask.fm müşteri temsilcisi, ask.fm şikayet hattı

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla