Fizy Nedir, Nasıl Kullanılır? | Müşteri Hizmetleri
Fizy Nedir, Nasıl Kullanılır?

Fizy Nedir, Nasıl Kullanılır?

Turkcell tarafından oluşturulan Fizy, milyonlarca müzik ve videoyu bünyesinde bulunduran uygulamalardan biridir. İnternetten yemeyen müzik uygulaması olarak tanıtılan Fizy, müziklerin ister online istersenizde indirerek dinlenebilmesine olanak sağlayan bir platformdur. Bütçeye yönelik yapmış olduğu premium paketleri içeren uygulama, bu sayede müziğe her yerden ulaşmayı biraz daha iyi bir hale getiriyor.

Uygulama ile Neler Yapılır?

Dinlemek istediğiniz şarkılara ve sanatçılara anında ulaşmayı sağlar. Dinleme zevkinize göre müzik listeleri oluşturarak bunları sürekli olarak günceller. Çevrimdışı özelliği üzerinden müziklerinizi dinlemeye devam edebilir, çalma listelerini yönetebilirsiniz. Pop, rock, elektronik, rap gibi pek çok radyoyu bünyesinde bulundurur. Aynı zamanda ruh halinize göre müzik dinlemenizi de kolaylaştıran bir sisteme sahiptir. Dinlediğiniz şarkıları beğendiyseniz arkadaşlarınızla çok hızlı bir şekilde bunları paylaşabilirsiniz. Facebook, Twitter gibi sosyal medya sitelerine tek tıkla bunların paylaşımını yapabilirsiniz. Eğer şarkıları bilgisayarınızda da dinlemek isterseniz, bilgisayara indir seçeneğini kullanarak her cihazdan bunlara ulaşabilirsiniz.

Nasıl Abone Olunur?

Fizy’i sınırsız bir şekilde kullanabilmek için premium paketlerden birini satın almanız gerekir. İlk 1 ay ücretsiz şekilde premium paket sahibi olabilirsiniz. 1 aylık sürenin sonunda istediğiniz paketi seçerek üyeliğe kaldığınız yerden devam edersiniz. Fizy’nin sunmuş olduğu iki paket bulunur.

Bunlardan ilki aylık 13,99 olarak sunulan premium pakettir.Sınırsız şekilde müzik dinlemeye hak veren bu paket, aynı zamanda internetinde harcanmasının önüne geçer. Bunun yanında paketin diğer özelliğide dinledikçe kazan özelliğinin olmasıdır. Yani uzun süreli olarak şarkı dinlemenizin sonunda ekstra internet, dakika ve SMS kazanabilirsiniz.

Diğer paket ise aylık 9,99 olarak sunulan video müzik paketidir. Bu paketin amacı ise her yerden video kliplere ve şarkılara ulaşabilmektir. Bu paketinde internet olmadan müzik  keyfine devam edebilme imkanı verdiğini belirtmek gerekir.

Fizy Nasıl İptal Edilir?

Eğer uygulamadan pek memnun kalmadıysanız, iptal ederek premium paketin devam etmesinin önüne geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey kullandığınız paketin adına göre bir iptal mesajı göndermektir. Eğer video müzik paketini kullanıyorsanız IPTAL VIDEOMUZIK yazarak 2200’a kısa mesaj göndermelisiniz. Kullandığınız paket premium paketse IPTAL FIZYPREMIUM yazarak 2200’a kısa mesaj göndermeniz gerekir.

17 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla