FixSmart çağrı merkezi numarası

FixSmart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde FixSmart çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından FixSmart ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

FixSmart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1979 senesinde elektronik ürünlerin onarımı ve bakımı ile hizmet etmeye başlayarak sektörün önemli firmalarından biri olan servis merkezi, 1997 yılında  Cihan Elektronik Cih.San.Tic.Ltd.Şti. ticari ünvanını alarak  2017 yılında  Cihan Elektronik Cihazlar San. Tic. A.Ş. olarak hizmetlerine Anonim Şirket adı altında devam etmeye başlamıştır.

Yaklaşık olarak 40 yıldır sunulan üstün hizmetleri, sürekli olarak gelişen teknoloji ve ilerleyerek artan hizmet beklentisi karşısında bu beklentileri dengelemek amacıyla 2010-2015 seneleri arasında yapılan yatırımlar ile satış sonrası hizmetler toplamı olarak değerlendirilmeye başlanmıştır.

Yapılanmanın getirdiği bir noktada, hizmet verilen markaların onarımı ve bakım hizmetleri dışında aşağıdaki faaliyetleri göstermektedir;

Destek Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişimi
Pre-Sales ve Post-Sales Çağrı Merkezi İletişimi
Satış Sonrası operasyonları için Değişim ve Ücret İadesi Operasyonları
Stok Planlama iş ve işlemleri
Kurumsal müşterilere özel çözüm önerileri
Markaya özel yazılımsal hizmetler

Verilen hizmetlerin tek bir çatı altında ayrıştırılması ile beraber 40 yıla yakın bir süredir onarım ve bakım hizmetlerini veren birimimiz Cihan Elektronik’in tescilli markası olan FixSmart’a devredilerek hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.
FixSmart, Türk Standartları Enstitüsü’nün TS-10956, TS-12485,TS-12134 ve TS-12498 belgelerine sahip olup Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
İstanbul’un her bölgesine verdiği servis hizmetinin yanında Anadolu’nun bir çok yerinde de  artan servislerle danışmanlık ve teknik servis hizmetleri verilmektedir.

31.01.2017 tarihi itibariyle SONY markasına hizmetlerini sonlandıran FixSmart, teknoloji devlerinden biri olan HUAWEI markasına Türkiye Servis Merkezi olarak hizmet vererek SmartPhone, Tablet, Bilgisayar ürün gruplarında satış sonrası destek faaliyetlerini sürdürmektedir.

80 kişi ile 1250 metrekarelik alanda eğitimde sürekliliği sağlamak amacıyla yurtiçi ve yurtdışı hizmet veren markaların eğitim departmanlarında mevcut olan eğitimlerine katılmakta ve sertifikalı olarak çalışmaktadırlar.

Cihan Elektronik’in onarım ve bakım birimi olarak sektörün önemli oyuncularından biri olan FixSmart, değerli kullanıcılarına satış sonrası onarım, kurulum ve danışmanlık gibi hizmetleri sunmaktadır. Kullanıcılarına mümkün olduğu kadar kısa sürede ve en üst düzeyde kalite ile hizmet sunmayı amaç edinmiştir.

HUAWEI markasına satış sonrası yetkili servis hizmeti veren FixSmart, SmartPhone, Tablet, Bilgisayar, TV, Kamera, Fotoğraf Makinesi, Audio ürün gruplarına hizmet vererek her türlü desteği sağlamaktadır.

Teknik kadrosunu yurtiçi ve yurtdışı Sony eğitim departmanlarında eğitimlere göndererek ve sertifikalı kişilerle çalışmaktadır. Personelin verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak, dayanışmanın olduğu bir çalışma ortamı yaratarak kaliteyi artırmayı benimseyen FixSmart her türlü destek ve profesyonellik ile çalışmalarına devam etmektedir. Görev ve sorumluluklarının bilincinde diğer kurum ve müşterilerine güven, inanç sağlayarak öz veri gösteren, kaliteyi ilke edinen konusunda uzman personelleriyle faaliyet göstermektedir. Çalışanların en iyi katkıyı sağlayabileceği uygun pozisyonlarda değerlendirilmesi yapılarak verimliliğin artırılmasını amaç edinen FixSmart bütün pozisyonlarda başarıyı ve üstün hizmeti hedef edinmektedir.

Tüketici kanunları ile müşteri memnuniyetine önem veren FixSmart müşterilerine her zaman desteğini sürdürmektedir.

Birinci kalitede servis hizmet sunarak kullanıcılarının takdir, beğeni ve güvenini kazanarak HUAWEI markasının ürünlerinin arkasında durduğunu satış sonrası sorunla karşılaşan kullanıcılarının yanında olarak göstermektedir. Müşterilerinin ilk etapta sorunlarını dinleyip anlayarak çözüm sunmak , HUAWEI ailelesine satış sonrası en iyi servis hizmetini vererek güç katmak istemekte ve tüketici ilişkilerinde güler yüzlü ve hassas yaklaşım göstermekte olan FixSmart gün geçtikçe büyümekte ve sizlere hizmet etmektedir.

FixSmart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 811 66 00

Çalışma saatleri:
Hafta içi her gün:   (09:00 – 18:30)
Cumartesi:             (09:00 – 13:00)

FixSmart WhatsApp Numarası
WhatsApp numarası bulunmamaktadır.

FixSmart İletişim Adresi
General Ali Rıza Gürcan Cad. Alparslan İş Merkezi No:29/Z1 Merter/İstanbul

Arama Terimleri: FixSmart çağrı merkezi,FixSmart iletişim, FixSmart müşteri hizmetleri, FixSmart müşteri hizmetleri numarası, FixSmart telefon numarası, FixSmart şikayet, FixSmart irtibat tel

Yorum Yap