Köfteci Ramiz şikayet hattı, Köfteci Ramiz müşteri hizmetleri numarası, Köfteci Ramiz çağrı merkezi numarası, Köfteci Ramiz iletişim numarası

Köfteci Ramiz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Köfteci Ramiz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Köfteci Ramiz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1928 yılında temelleri atılan bu girişim ilk olarak limon sandığından yapılı sandalyeler ile hizmet vermeye başlamıştır. Et, tuz ve soğanın harmanlanarak en iyi şekilde köfte haline getirilerek sunumu ile yapılan servisler büyük beğeni toplayarak günümüze kadar süren süreçte sürekli büyüyerek gelişimine devam etmiştir.

İlk olarak Akhisar’da açılan ve ilerleyen zamanlarda Türkiye geneline yayılan firma günümüzde hala ürünlerini bu yerden tedarik ederek dağıtımını yapmaktadır. Her aşamasında kalite kontrolle birlikte hijyen koşullarına dikkat edilerek üretilen ve transfer dilen ürünleri her zaman beğeni odağı halinde olmuştur. Müşterilerinin denemesi ve beğenmesi ile müşteri kitlesini sürekli olarak arttırmıştır.

Köfteci Ramiz Çağrı Merkezi Numarası

Sağlıklı olarak ve güvenilir bir şekilde üretilerek sunulan et grubu ürünlerini kaliteli bir servisle hazırlayarak müşterilerle buluşturma noktasında iyi bir mekanı sunmayı vizyon olarak gören firma aynı zamanda da her noktada aynı kalitede sunumlar ve üstün lezzetle birleştirilmiş olarak gerçekleştirme amacındadır. İnsan sağlığına önem vererek üretilen ve müşteri memnuniyetini prensip edinen firma her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Köfteci Ramiz müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Köfteci Ramiz olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Köfteci Ramiz ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Köfteci Ramiz çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Köfteci Ramiz Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 1928

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Köfteci Ramiz çağrı merkezi numarasına 0 850 888 1928 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Akhisar-Balıkesir Kara Yolu 3. km BP Akaryakıt İstasyonu 45220 Akhisar/Manisa
Telefon: 0 850 888 1928
Faks: 0 236 413 88 44
e-Posta: istanbulofis@kofteciramiz.com / info@kofteciramiz.com
Mesai Saatleri: 09.00-18.00

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Köfteci Ramiz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Köfteci Ramiz sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Köfteci Ramiz iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Köfteci Ramiz iletişim bilgileri, Köfteci Ramiz telefon no, Köfteci Ramiz irtibat tel, Köfteci Ramiz canlı destek, Köfteci Ramiz müşteri temsilcisi, Köfteci Ramiz şikayet hattı, Köfteci Ramiz müşteri hizmetleri numarası, Köfteci Ramiz çağrı merkezi numarası, Köfteci Ramiz iletişim numarası

Yorum Yap