kvk çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

KVK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

KVK Çukurova Holding ve MV Holding ortaklığında 1993 yılında kurulmuştur. Daha sonradan Çukurova Holding’in ayrılmasıyla MV Holding bünyesinde devam etmiştir. KVK mobil iletişim ürünleri alanında kendini geliştirerek bir çok önemli projede yer almıştır. Mobil iletişim cihazları satışını yapan aynı zamanda da satış sonrası teknik desteği veren KVK günümüzde önemli bilişim markalarından biri haline gelmiştir. Ürün distribütörlüğü alanında her geçen gün ilerleyerek Türkiye’de bir numara haline gelmiştir. KVK bir çok büyük markayla işbirliği yaparak teknoloji olarak kendini her geçen gün biraz daha geliştirmiştir. Bu büyük firmalar arasında Samsung, Blackberry, Nokia, Motorola, Sony gibi dünya çapında ünlü markalar bulunmaktadır.

KVK sadece telefon üretip satış sonrası hizmet sektörüyle yetinmemiş aynı zamanda sim kartı, dakikalık kontör kartı ve operatör ürünlerinin üretimini ve satışını da üstlenmiştir. 18 yıl gibi bir sürede 30 milyondan fazla ürün satarak önemli bir konuma gelmiştir. Temel iş alanı telefon distribütörlüğü olan KVK Türkiye’de 5000’den fazla noktada faaliyetlerine devam etmektedir. Başlarda ürün distribütörlüğü yapan KVK 1997 yılından itibaren satış sonrası hizmet sektörüne de el atmıştır. Türkiye genelinde 10 Bölge Satış Müdürlüğü ve 15 Teknik Servis Müdürlüğü bulunan KVK bir çok alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

KVK özellikle Turkcell adı altında Turkcell T60 ve Turkcell T70 modellerinin distribütörlüğünü ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini gerçekleştirerek önemli başarılara imza atmıştır.

KVK’nın genel müdürlük numarası ve 0850’li teknik servis numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden KVK ile iletişime geçerek ürünler hakkında bilgi alabilir; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca ürünler hakkında yaşamış olduğunuz sorunlar için teknik destek alabilirsiniz. Yorumlar kısmından KVK hakkındaki düşünceleriniz bizimle de paylaşabilirsiniz.

KVK Genel Müdürlük Telefon Numarası
0216 665 40 00

KVK Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri telefon Numarası
0850 222 15 85

KVK Teknik Servis İletişim Numarası
0850 222 15 85

Arama Terimleri: kvk çağrı merkezi, kvk müşteri hizmetleri, kvk telefon numarası, kvk iletişim, kvk irtibat tel, kvk şikayetvar, kvk teknik destek

One Response

  1. Mustafa 4 Ocak 2024

Yorum Yap