Esma Tesettür Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Esma Tesettür Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Esma Tesettür çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Esma Tesettür müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İstanbul Ümraniye ilçesinde bulunan bir firmadır. Giyim üzerine çalışmalar yapan ve bunu internet üzerinden satışa sunan bir firma olarak devam etmektedir. Geniş ürün yelpazesi ve kaliteli ürünleri ile oldukça talep gören firma her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Şuan için internet üzerinden satış yapan firma müşteri hizmetleri olarak saat 9:00 ile 19:00 arasında hizmet vermektedir. Bu hizmeti hafta içi ve Cumartesi dahil altı gün sunmaktadır.

Özellikle tesettür giyim üzerinde birçok model ile müşteri beğenisine çıkan firma ürünleri ile her kesimden insana hitap etmektedir. Ürünlerinde kaliteden taviz vermezken müşteri memnuniyetine de önem vermektedir.

Esma Tesettür Çağrı Merkezi Numarası

Firmanın birbirinden farklı model ve renklerde ürünleri bulunmaktadır. özellikle tesettür kategorisinde adından sıkça bahsedilen firma müşteri kitlesine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Web sitesi aracılığı ile satış yapan ve müşterilerine kargo ile ulaştıran firma ürünlerinin arkasında durmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Esma Tesettür müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Esma Tesettür ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Esma Tesettür çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Esma Tesettür Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0530 044 96 87

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Esma Tesettür çağrı merkezi numarasına 0530 044 96 87 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim
Firma Adı: Jade Güzellik Hizmetleri Ltd Şti
Telefon:-905300449687
Faks:-
Adres:  Sadece internet üzerinden satış yapmaktadır.
E-posta:  mail@mail.com

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Esma Tesettür sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Esma Tesettür iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Esma Tesettür iletişim bilgileri, Esma Tesettür telefon no, Esma Tesettür irtibat tel, Esma Tesettür canlı destek, Esma Tesettür müşteri temsilcisi, Esma Tesettür şikayet hattı, Esma Tesettür müşteri hizmetleri numarası, Esma Tesettür çağrı merkezi numarası, Esma Tesettür iletişim numarası

One Response

  1. Zeynep 12 Haziran 2020

Yorum Yap