Sarar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Sarar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sarar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye’de hazır giyim sektörünün demirbaşı olan sarar 1944 senesinde Eskişehir’de kurulmuştur.

Namı 5 kıta da duyulan Sarar, yurt dışında 85 mağazası bulunan ve Türkiye dahilinde toplamda 800 satış noktası bulunan hazır giyim markası olmakla birlikte dünya markalarıyla yarışmaktadır.

5 bin çalışanıyla her gün her ürününden 5 bin adet üretim yapan sarar standartların dışında kaliteye ve satışa sahiptir.

Türkiye’de hazır giyimde 1 numara olan sarar, ayrıca 2006 yılında ev tekstiline süratli giriş yaparak Sarevi kurmuştur. İsminden aldığı başarıyla Türkiye dahilinde dünyada ev tekstilinde ilk sıralarda yer alan sarevle farkını kanıtlamıştır.

Her alanda şıklığın adresi olan sarar Türkiye’nin birinci ev tekstili üreticisi olmakla kalmayıp, Hugo boss, Kenzo, Desforges, Calvin Klein gibi dünyaca ünlü markalarında ilgi odağı olmuş ve bu markalara üst düzeyde muazzam koleksiyonlar hazırlamıştır ve bu markaların ürünlerini sarev ile satışa sunmuştur.

Sarar bayan erkek hazır giyimde her noktaya el atmıştır. Sarar denilince akla ilk gelen gömlek ve ceket olmasına rağmen takım elbise, ayakkabı çorap kaban mont çanta aksesuar ve gözlük gibi ürünlere de sahiptir. Ayrıca damatlık konusunda da yine ilk sıradadır. Sarar hazır giyim mağazasından online alışveriş yapma imkanınız da mevcuttur.

Sarar çağrı merkezi telefon numarası ile merak ettiklerinizi öğrenebilir sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilirinden alabilirsiniz.

Sarar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 232 08 04 (İstanbul)
0312 466 27 40 (Ankara)

Fabrika ve diğer şubelerin numaraları için Sarar iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sarar İletişim Formu

Arama Terimleri: sarar iletişim bilgileri, sarar telefon no, sarar irtibat tel, sarar canlı destek, sarar müşteri temsilcisi, sarar şikayet hattı, sarar müşteri hizmetleri

25 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla