english home çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

English Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

English Home Turgut Aydın tarafından kurulmuştur. Trabzon Maçka doğumlu olan Aydın Turgut İlkokul eğitimini aldıktan sonra eğitim hayatına maddi imkansızlıklardan dolayı ara vermek zorunda kalır. 15 yaşında iş bulabilmek için yola çıkan Turgut Aydın kendini İstanbul’da bir tornacıda bulur. Uzun bir süre tornacılığa devam eden Turgut Aydın tekstil sektörüne geçmeye karar verir. Bu sefer tekstil şirketini kendi kurarak yoluna devam eder. Ev tekstili malzemeleri satan firmaya Dömeks adını verir. Kısa zamanda toptan satışlarla iyi bir iş potansiyeli yakalayan Turgut Aydın iş hayatında hızlı bir ivme yakalamıştır. Bu süre zarfında kendi üretim tesisini kuran Turgut Aydın, Aydın Örme adıyla hizmet vermeye başlamıştır. Perde ve dantel örme ile bu sektörde dünyadaki ilk 500 firma arasına giren Aydın örme önemli ihracatlara imza atar.

Farklı alanlarda da bulunmak isteyen Turgut Aydın şirket yönetimini çocuklarına devrederek sağlık sektörüne atılarak Memorial Hastanesi’ni kurar. Bu sırada Turgut Aydın’ın tekstil sektörünü devralan çocukları yatırım yapabilecekleri farklı bir arayışa girerler. Ev tekstili alanındaki eksikliği fark eden kardeşler bu alana yönelmek isterler. 1991 yılında kurulan English Home kardeşlerin ilgisini çeker. English Home bu sırada krizin etkilerini ağır atlattığı için arayış içerisindedir. Tarafların karşılıklı görüşüp anlaşması sonrası English Home kardeşler tarafından holding bünyesine katılır. English Home bünyeye katıldıktan sonra hızla gelişmeye başlar. Yurt içinde ve yurt dışında bir çok mağazası açılan English Home Türkiye’de sayılı ev aksesuar firmalarından biri haline gelir.

English Home şıklık ve zerafeti birleştirerek insanların içinde huzur ve mutlulukla yaşayabilecekleri bir ev dekore etmeyi amaçlamaktadır. Birbirinden şık ve kaliteli ürünlerle evinizin baştan aşağı değişmesini sağlayarak evinizin yeniden tasarlanmasını sağlamaktadır.

English Home’un müşteri çağrı merkezi, iletişim, müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak English Home ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları, istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından English Home hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

English Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 724 03 46

Arama Terimleri: english home çağrı merkezi, english home telefon numarası, english home irtibat tel, english home iletişim, english home şikayet hattı, english home şikayet var, english home 850li numara

27 Yorum

  1. PINAR 17 Kasım 2021

Yorum Yap