evofone çağrı merkezi numarası

Evofone Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

İki bin on yılından günümüze EVO Bilgi Teknolojileri olarak mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası hizmet sektöründe yer alan firma dünyanın önde gelen markalarından olan Xiaomi  akıllı telefon ithalatını Amerika, İngiltere, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Hong Kong ve Singapur gibi ülkelerden gerçekleştirmekle birlikte kendi tasarımları olan EVO RS serisi ürünleri RS6 ve RS6 Slim cep telefonlarının satışını sürdürerek bu alanda kendinden oldukça fazla söz ettirmektedir. Ayrıca satış sonrası hizmetler kapsamında yer alan teknik servis birimi ile ithalatını yapmış oldukları ürünlerin orjinal servis ve yedek parça temininin yanı sıra diğer tüm marka ve modellerin mobil cihazlarına da tüm Türkiye çapında hizmet vererek bu alanda oldukça başarılı bir şekilde ilerlemiştir. Şirket olarak Türkiye pazarında göstermiş olduğu başarılarına bir yenisini daha ekleyerek iki bin on sekiz yılı Mayıs ayı itibariyle uzak doğu menşeili XIAOMI markasının ‘Türkiye Yetkili Distribütörü’ olarak çalışmalarına büyük bir hızla devam etmektedir.

Bünyesinde atmış çalışan bulunduran firma gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini de ön planda tutmaktadır. Firma haliyle büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekte ve Evofone çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışır durumda tutulmaktadır.

Bünyesinde, toplam 60 çalışanlarının bulunduğu teknik servisi ve satış sonrası departmanları ile müşterilerinin tüm talep ve sorunlarına en hızlı şekilde  dönüş yapıp hizmet kalitelerini arttırmak için çalışarak bu alanda kendinlerini oldukça geliştirmektedirler. Her zaman hizmet kalitesini arttırmayı hedefleyen şirket teknisyen, satış sonrası call center, ikinci el cihazların alınıp yönetildiği ‘buy-back’ çalışanlarının yanı sıra bunların yöneticilerinin bulunduğu profesyonel kadrosu ile hizmet etmekte ve bu nedenle büyük beğeni toplamaktadır.

Evofone Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden firma, sektörde kendi adından söz ettirmek ve gün geçtikçe ürün ulaşım çeşitliliğini ve verimliliğini arttırarak kendini yenileyerek bu alanda birbirinden kaliteli ürünlerin yanı sıra üstün servis hizmeti amacı ile alanda varlığını güçlendirmektedir. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Evofone müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlamış olup bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede ve en kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemiştir. Evofone müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden destek alabileceğiniz gibi öneri istek ve şikayetlerinizi kolaylıkla iletebilir ve geri dönüş için işlemler yaptırabilirsiniz.

Müşterilerine önem veren ve siparişlerini hazırlarken en uygun fiyata kaliteden ödün vermeden yapmayı amaçlayan firma büyük beğeni toplamakta ve haliyle her geçen gün yaygınlığını arttırırken kalitesinden ve üstün hizmet anlayışından taviz vermemektedir.

Bu seçeneklerin dışında internet web sitesi üzerinden canlı destek seçeneği bulunmaktadır. Bunun için web tarayıcınız üzerinden firmanın internet sitesine girerek müşteri hizmetleri sekmesinden bizimle iletişime geçin kısmına giriş yaparak anlık ileti gönderebilirsiniz.

Evofone Çağrı Merkezi İletişim Numarası

444 21 18

Yukarıdaki numara üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerinden bize ulaşın seçeneğini kullanarak talep oluşturabilir sorunlarınız aktarabilirsiniz. Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Arama Terimleri: Evofone iletişim bilgileri, Evofone telefon no, Evofone irtibat tel, Evofone canlı destek, Evofone müşteri temsilcisi, Evofone şikayet hattı, Evofone müşteri hizmetleri, Evofone çağrı merkezi

One Response

  1. YAŞAR HANÇAR 12 Temmuz 2021

Yorum Yap