Rabi Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rabi Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rabi Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Rabi Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Rabi Mobilya şikayet hattına erişebilirsiniz. Rabi Mobilya müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Rabi Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

2016 yılında kurulan Rabi Mobilya uzun zamanlardan bu yana müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla bilinmektedir. Konya’nın Selçuklu bölgesinde hizmet vermeye başlamasıyla birlikte başlangıçta 200 m2 olan alan sayısını alanındaki başarısı sayesinde 18.000 metre kareye ulaştırmıştır.

Mağazaya ait personel sayısı yaklaşık 300 kişiyi bulmaktadır. Mobilya mağazasının üretmiş ve satışa çıkarmış olduğu ürünlerin hepsi ISO 9001 standartları kapsamında üretilmektedir. Markaya ait tüm mobilyalar e-ticaret işletmeleri bünyesinde de satışa sunulmaktadır.

Türkiye’de oldukça aktif biçimde faaliyet gösteren mobilya markası aynı zamanda İngiltere’ye de aktif biçimde satışlarını gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin ve İngiltere’nin yanı sıra Avrupa’nın birçok ülkesinde de hizmet veren mobilya markası oldukça tercih edilen firmalar arasındadır. Dolayısıyla da markanın kendisine ait çağrı merkezi numarası edinmesi şart bir hale gelmiştir. Müşterilerin mobilya markası ile iletişime geçebilmek için 0332 502 00 36 numarasını aramaları yeterli olacaktır. Çağrı merkezine ait bu numara üzerinden mesai gün ve saatleri içerisinde müşteri temsilcileriyle görüşmek mümkündür.

Rabi Mobilya çağrı merkezi numarası 0332 502 00 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Rabi Mobilya Müşteri Hizmetleri Numarası

Mobilya mağazasının ana hedefleri arasında müşterilerinin mobilya ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda onların hayallerindeki yaşam alanlarını yaratma güdüsü de bulunmaktadır. Kalite ve güveni gerek hizmet standartları gerekse ürün standartlarına oldukça doğru biçimde yansıtan firma müşteri memnuniyetine büyük önem göstermektedir. Firma yetkilileri, bu kapsamda yaptığı çalışmalarda müşteri memnuniyeti ilkelerini geliştirmiştir.

Markanın öncelikli hedeflerinden bir diğeri ise kalite ve fiyat dengesini daima korumaktır. Bu kapsamda, müşterilerin daima olabilecek en uygun fiyat çerçevesinde en kaliteli ve işlevsel ürünlere sahip olabilmeleri sağlanmaktadır. Tüm bu sebeplerden ötürü markanın kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaştığı görülmektedir. Markanın ürünlerini deneyimleme fırsatı edinmiş kişilerin mağaza yetkililerine ulaşabilmeleri için kullanılan çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası 0332 502 00 36 şeklindedir.

Rabi Mobilya müşteri hizmetleri numarası 0332 502 00 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Rabi Mobilya Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Marka bünyesinde satışa sunulan beyaz eşya ürünleri arasında en çok tercih edilenler; TV ünitesi, gardrop, çok işlevli dolaplar, portmanto ve ayakkabılık gibi ürünlerdir. Mobilya markasına ait tüm ürünlerin satış hacmi oldukça yüksek olduğundan her ürün hedef kitle tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Firmanın Konya’da bulunan açık adresi ise şu şekildedir; Büyükkayacık Osb Mahallesi 414 Sokak No:2 42300 Selçuklu/ Konya olarak bilinmektedir.

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası haricinde doğrudan fabrikaya giderek yetkili kişiler ile yüz yüze görüşme gerçekleştirebilmek için yukarıdaki adresin konumlandırılması yeterli olacaktır. Doğrudan mağazaya gidilemeyen durumlarda ise daima müşteri hizmetleri numarası en etkili görüşmeyi müşterilere sağlayacaktır. Müşterilerin doğrudan yetkili kişiye bağlanabilmeleri için direkt bağlanma adımlarını dikkate alması gerekmektedir. Bunun için tek yapılması gereken arama esnasında görüşülecek konunun ne olduğuyla ilgili yönlendirmeleri eksiksiz ve doğru biçimde dile getirmektir.

Rabi Mobilya müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0332 502 00 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Rabi Mobilya Şikayet Hattı

Mobilya markasına ait ürünlerde yaşanan herhangi bir sorun hakkında şikayet bildirmek için mağazaya ait şikayet hattı kullanılabilmektedir.  Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden ürün veya hizmet hakkında şikayet bildirimi yapılabilmektedir. Mağazaya ait özel bir şikayet hattı bulunmadığından, iletilecek olan şikayetler bu numara üzerinden markaya iletilebilmektedir. Ayrıca burada üzerinde durulması gereken konulardan bir diğeriyse, iletişime geçilecek olan saatin mesai gün ve saatini kapsaması gerektiğidir.

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasının yanı sıra firmaya ait mail adresi üzerinden de yetkili kişiler ile iletişime geçmek mümkündür. Bunun için tek yapılması gereken websiparis@rabimobilya.com adresine mail atmak olacaktır. Marka aynı zamanda bu adres üzerinden aktif biçimde satış hizmetlerini de oluşturmaktadır.

Rabi Mobilya şikayet hattı 0332 502 00 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Rabi Mobilya müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Rabi Mobilya şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Rabi Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0332 502 00 36

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Rabi Mobilya çağrı merkezi numarasına 0332 502 00 36 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : RABİ MOBİLYA MİMARLIK DIŞ TİC. TRZ. İNŞ. LTD. ŞTİ.

Adres : Yazır Mahallesi Erenler Sokak No:23/B Selçuklu / KONYA

E-Posta : satis@rabimobilya.com.tr – websiparis@rabimobilya.com.tr

Telefon : 0332 502 00 36

Arama Terimleri: Rabi Mobilya iletişim bilgileri, Rabi Mobilya telefon no, Rabi Mobilya irtibat tel, Rabi Mobilya canlı destek, Rabi Mobilya müşteri temsilcisi

Yorum Yap