Moda Sahra Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Moda Sahra Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Moda Sahra çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Moda Sahra müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Moda Sahra şikayet hattına erişebilirsiniz. Moda Sahra müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Moda Sahra Çağrı Merkezi Numarası

İnsanların temel olan yedi ihtiyacından bir tanesi de giyinme ihtiyacıdır. Giyim beşikten mezara kadar olan olgulardandır. Bu noktada da kadınlara, erkeklere, çocuklara göre çok değişik türden giysiler vardır. İslam dini ise bilhassa kadın giyiminde örtünün emri verdiği için tesettüre uygun giyinilmesi buyurduğu için İslam dinine mensup olan kadınlar buna uygun bir biçimde giyinir. Bu noktada da karşılarına özel olarak tasarlanan, ferace, kap, tunik, trençkot ve tunik başta olmak üzere giysiler çıkar. Ülkemizde de bu alanda üretim yapan firmalar vardır. Bunlardan bir tanesi de çizgisini tasarımlarında açık ara belli eden Moda Sahra isimli firmadır. Firma tesettür giyime adeta yeni bir yaklaşım getirmektedir. Nitekim firmanın çağrı merkezi numarası ise 0545 942 37 23 biçimindedir.

Moda Sahra çağrı merkezi numarası 0545 942 37 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Moda Sahra Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmayı arayarak bilgi sahibi olmak isteyenler eğer herhangi bir konuda müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmek ister ise o zaman aranacak olan müşteri hizmetleri numarası yine üstte yer alan 0545 942 37 23 numarasıdır. Bu numara aranarak  ürünler ile ilgili olarak her türlü bilgi alınabilir. Dilediğiniz gereksinim duyduğunuz her an bu numarayı arayarak mutlak müşteri memnuniyeti ile kişiler ile iletişim kuran müşteri hizmetleri yetkilisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Moda Sahra müşteri hizmetleri numarası 0545 942 37 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Moda Sahra Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın ürünleri çok beğenmişseniz dahası firma yetkilileri ile iletişime geçmek, ürünleri satmak isterseniz ya da benzer bir başka konuda görüşmek isterseniz o zaman firma yetkilileri ile görüşmek için direkt bağlanmak için yapmanız gereken şey son derece basittir. Eğer ilgili kişinin numarasını biliyor iseniz o zaman o kişiyi doğrudana arayabilir ama eğer bilmiyor iseniz o zaman yukarıda yer alan numarayı aradıktan sonra görüşmek istediğiniz kişinin adını vermenizdir. Müşteri hizmetleri yetkilisi anında size yardımcı olacaktır.

Moda Sahra müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0545 942 37 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Moda Sahra Şikayet Hattı

Çok beğenerek aldığınız giyside bir sorun yaşadıysanız ve bu konuda doğal olarak şikayet hattınızı kullanmak isterseniz o zaman yine yapılması gereken üstte yer alan telefon numarasının aranması ve şikayetinizin açık net bir biçimde ifade edilmesidir.

Moda Sahra şikayet hattı 0545 942 37 23 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Moda Sahra müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Moda Sahra şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Moda Sahra Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0545 942 37 23

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Moda Sahra çağrı merkezi numarasına 0545 942 37 23 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Cennet Mah. Turgut Reis Caddesi No:8/B Küçükçekmece / İstanbul
E-Posta : info@modasahra.com
Telefon : 0545 942 37 23

Arama Terimleri: Moda Sahra iletişim bilgileri, Moda Sahra telefon no, Moda Sahra irtibat tel, Moda Sahra canlı destek, Moda Sahra müşteri temsilcisi

Yorum Yap