Carpe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Carpe Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Carpe.com.tr  çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Carpe.com.tr  müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Carpe ilk olarak 17 Ağustos 2014 tarihinde instagram üzerinden faaliyet göstermiştir. Home office olarak işletilen butik tamamen resmi ve yasal olarak hizmet sunmuştur. Butiğin kurucusu Şeyma Karakaş kendi tasarım ve kombinleriyle bu alanda farklılık oluşturmuştur. Instagram, Facebook, Twitter üzerinden devam ettirdiği satış faaliyetlerine, internet sitesini de katarak çalışmalarına devam etmiş ve bu alanda oldukça ilerlemiştir.

Carpe, onlarca tasarım ve kombinden oluşan ürün yelpazesi ile bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Konusunda uzman kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında bulunmaktadır.

Alanında internet kanalıyla satış bazında ilk firmalardan biri olarak hizmetine devam etmektedir. Bartın’da bulunan mağazası ve Türkiye’nin dört bir köşesine ulaşan dağıtım sistemiyle binlerce müşterisine kusursuz hizmet sunma amacı ile hareket eden firma oldukça beğeni toplamaktadır.

Carpe.com.tr  Müşteri Hizmetleri Numarası

Carpe, kurulduğu günden bu yana her zevke hitap eden geniş ürün yelpazesiyle farklılık oluştururken müşteri kitlesini de her geçen gün genişletmektedir.

Kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket etmektedir. Yenilikçi yapısı ve dinamik kadrosu, trend yaratan tasarımları ile sektördeki liderliği hedeflemektedir. Carpe, yatırımlarını hızla büyütmeye devam ederken müşterilerinden destek alarak kendini sürekli yenilemektedir.

Müşterilerinin sürekli memnuniyeti için güvenilir,kaliteli ve doğru fiyatla ürün sağlayan bir üretici olma misyonuna sahiptir. Ayrıca çalışanlarının birbirlerine ve çevrelerine saygılı, geleceklerinden emin, sistemi ve kaliteyi geliştirmek adına sürekli bir eğitim ve iyileştirme içerisinde olması misyonu ile hareket eden bu alanda da oldukça başarılı olan bir firma konumundadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Carpe müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Carpe ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Carpe çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Carpe Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 850 304 02 26

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Carpe çağrı merkezi numarasına 0 850 304 02 26 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

carpebilgi@gmail.com e posta adresi olarak sizlere destek olabilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Carpe sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Carpe iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Carpe iletişim bilgileri, Carpe telefon no, Carpe irtibat tel, Carpe canlı destek, Carpe müşteri temsilcisi, Carpe şikayet hattı, Carpe müşteri hizmetleri numarası, Carpe çağrı merkezi numarası, Carpe iletişim numarası

Yorum Yap