Evidea Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Evidea Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Evidea Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Evidea, 2008 yılında kurulmuş Türkiye’nin en büyük mobilya, ev dekorasyon ve ev araç gereçleri e-ticaret sitesidir. Yerli firmalarla yapmış olduğu ortaklık sayesinde binlerce ürün yelpazesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Evidea’nın genel satış politikası müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Kullanımı en kolay ve ergonomik, şık ürünleri en uygun fiyat güvencesiyle müşterileriyle buluşturmaktadır. Evidea’da bulunan genel ürün kategorileri şöyledir; Ev Dekorasyon, Mobilya, Elektrikli Ev Aletleri, Banyo, Mutfak, Aydınlatma, Ev Tekstili, Yapı Market – Bahçe.

Evidea’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftaiçi saat 09.00 ile 18.30 arasında ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla Evidea üyeliğiniz hakkında bilgi alabilir, vermiş olduğunuz siparişlerin durumu hakkında bilgi alabilir, sipariş iptalinde bulunabilir, iade ve değişim hakkında bilgi alabilir, ödeme ve yaşadığınız sıkıntılar hakkında bilgi alabilir, satın almış olduğunuz üründe yaşadığınız sıkıntıları bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Evidea Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 532 22 22

Arama Terimleri: evidea iletişim bilgileri, evidea telefon no, evidea irtibat tel, evidea canlı destek, evidea müşteri temsilcisi, evidea şikayet hattı

36 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla