Sarelle Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sarelle Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sarelle çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sarelle müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sarelle şikayet hattına erişebilirsiniz. Sarelle müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sarelle Çağrı Merkezi Numarası

Çikolata birçok kişinin vazgeçilmezlerindendir. Hatta çocuklardan orta yaş gruplarına kadar herkes tarafından çok sevilmektedir denebilir. Bulunan çeşit çeşit halleri ile kendinden asla vazgeçilmesine izin vermeyen çikolatalar bayram, isteme, kutlama gibi özel günlerde insanları yalnız bırakmamaktadır. “Tatlı yiyelim tatlı konuşalım” lafı da çikolataya ve tatlılara hitap edilerek söylenmiş bir sözdür. Çikolata konusunda da bu laf akıllara gelebilmektedir. Bu çikolata çeşitlerinden ve markalarından bir tanesi de Sarelle olmaktadır. Marka kahvaltıların yıldızlarındandır. Ordu’da 1936 yılında kurulan, aile şirketi olan firmayı; Türkiye’de ilk kurulan fındık tesisi Sagra üretmeye başlamıştır. Fındık ezmesi, kakaolu fındık ezmesi gibi birbirinden farklı ürünleri olan markanın çağrı merkezine ulaşmak çok kolaydır.

Sarelle çağrı merkezi numarası 0216 225 15 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sarelle Müşteri Hizmetleri Numarası

Farklı lezzetler üretip müşterilerine sunan firma; sütlü çikolata kaplamalı fındıklı gofret, bitter kaplamalı bitter krema dolgulu gofret, sütlü çikolatalı gofret, fındık ezmesi, kakaolu bitterli fındık ezmesi, sütlü kakaolu fındık kreması, şekersiz kakaolu fındık ezmesi, kakaolu fındık ezmesi çeşitleriyle üretim yapmaya devam etmektedir. İsterseniz kahvaltılarda, isterseniz öğlen yemeklerine ya da canınızın istediği her zaman; dilerseniz gofret şeklinde, dilerseniz ekmeğe sürüp yiyebilirsiniz. Herhangi bir durumda, herhangi bir soruyla veya sorunla ilgili Sarelle ile iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığıyla pek fazla işlem yapılabilmektedir. Günümüzde şubelere veya markaların yerlerine gitmeye gerek kalmadan neredeyse tüm işlemleri müşteri hizmetleri sayesinde yapabilmekteyiz. Aynı şekilde bu durum bu firma için de geçerlidir. Marka hakkında daha çok bilgi edinmek, aklınıza takılan soruları sormak, müşteri hizmetleriyle gerçekleştirilebilecek her şeyi bu sayede yapmak mümkündür. 0 216 225 15 25 numara hattından arayabilirsiniz. İhracat talepleri için de export@satemgrup.com.tr üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sarelle müşteri hizmetleri numarası 0216 225 15 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sarelle Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bazı zamanlarda bir nedenden ötürü firmalar ile iletişime geçmek istenebilir. Teknoloji çağında olduğumuz için hemen hemen her şey telefonlar ile yapılabilmektedir. Örnek verilecek olursa; bir markaya ait akla takılan soru varsa eğer ve bu sorunun cevabı internetten bulunamadıysa hemen markanın müşteri hizmetlerine ya da çağrı merkezine bağlanmak denenir. Bu işlem daha kısa olup zaman kazandırmaktadır. Firmaya bağlanmak isteyen kişiler dolaylı olarak değil de direkt bağlanıp daha kısa zamanda amaçlarına ulaşabilirler.  Direkt bağlanmak isteyen kişilerin yukarıda yer alan numara ile Sarelle firmasına ulaşmaları mümkündür. Bağlanıldığı zaman kesin cevaplar alınacağından dolayı bu adım her zaman daha iyidir. Aynı zamanda direkt bağlanıldığında internette araştırma yaparken kaybedilen zaman kadar fazla zaman kaybedilmeyecektir. Aramak istemeyenler ise Instagram; sarelle, Facebook; sarellesagra adreslerinden ulaşabilir.

Sarelle müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 225 15 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sarelle Şikayet Hattı

Hizmet alınan yerlerde zaman zaman sorunlar yaşamak mümkün olabiliyor. Ürün satın alınan yerlerde de bu durumun aynısının olma ihtimali olabiliyor. Çeşitli firmaların internet sitelerinden alışveriş yapıldığında ve bir sorun meydana geldiğinde şikayet etme hakkı kullanılır. Çağrı merkezi, müşteri hizmetleri gibi seçenekler yoluyla çözülemeyen sorunlar şikayet siteleri veya şikayet hatları yardımıyla çözülmektedir. Kuruluşların müşterileri için şikayet hattı kullanımları oldukça iyi bir şeydir. Bu sayede şikayetler daha kolay ve çabuk ilgili yerlere ulaşmaktadır. Bir yandan da firmalar müşterilini mağdur etmemiş oluyor. Sarelle hizmetiyle, markanın ürünleriyle herhangi bir sorun yaşanıldığında şikayetleri dile getirmek herkesin hakkıdır. Alınan çikolataların tadında değişiklik varsa Sarelle şikayet hattını arayıp durumdan bahsedebilirsiniz. Yaşanılan sorun neyden kaynaklıysa ona uygun şekilde hareket edilir ve sorun çözülmüş olur. Firmanın Genel Müdürlük hattı: 0212 362 16 74 ‘tür. Bu numaradan da yardım alınabilir.

Sarelle şikayet hattı 0216 225 15 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sarelle müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sarelle şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sarelle Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 225 15 25

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sarelle çağrı merkezi numarasına 0216 225 15 25 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : SAGRA GRUP GIDA ÜRETİM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Adres : İçerenköy Mah. Ertaç Sk. No: 2 İç Kapı No: 7 P.K. 34752 Ataşehir / İstanbul
E-Posta : info@sagragrup.com
Telefon : 0216 225 15 25

Arama Terimleri: Sarelle iletişim bilgileri, Sarelle telefon no, Sarelle irtibat tel, Sarelle canlı destek, Sarelle müşteri temsilcisi

Yorum Yap