Indomie Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Indomie Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Indomie çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Indomie müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Indomie şikayet hattına erişebilirsiniz. Indomie müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Indomie Çağrı Merkezi Numarası

Indomie, ilk olarak 1972 yılında hizmet vermeye başlamış olan bir erişte markasıdır. O yıldan bu yana dünya üzerinde pek çok ülkeye Endonezya’dan ihraç edilmektedir. İhraç yapılan ülkelerden birisi de Türkiye’dir. Bu markanın noodle çeşitleri ülkemizde pek çok kişi tarafından sıklıkla tüketilmektedir. Hem her damak zevkine uygun olmasıyla hem de farklı pek çok çeşidi ve ucuz olmasıyla kişiler tarafından tercih edilen bir makarnadır. Bir paketin içinde sade erişte ve içinde çeşidine uygun olarak baharat çeşnisi ve yağ bulunan noodle, sıcak suda bekletilerek yaklaşık 3-5 dakika arasında hazır olan bir yiyecektir. Hızlı, ucuz ve lezzetli oluşu ile özellikle öğrenciler tarafından tercih edilen bir üründür.

Indomie çağrı merkezi numarası 0 212 573 88 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Indomie Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de sıklıkla tüketilmesiyle Çerkezköy’de üretimi yapılan marka, burada üretilmekte olup Türkiye’nin hemen hemen her ili ve ilçesinde yer alan marketlere gönderilmektedir. Market sahipleri firmadan sipariş vermek ya da farklı bilgiler için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelidir. Bu durumda hemen hemen her firma gibi marka müşteri hizmetleri de bulunmaktadır. Bu markanın müşteri hizmetleri numarası 0212 573 88 18 olup 08.00 – 18.00 arasında hizmet vermektedir. Böylece kişiler merak ettikleri her şey ya da sorun yaşadıkları pek çok olumsuz şey için müşteri hizmetlerinde bulunan yetkili kişi ile hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurabilmektedir.

Indomie müşteri hizmetleri numarası 0 212 573 88 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Indomie Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Marka, Türkiye’de üretim yapmaya başlamaktadır. Bu durumda kişiler siparişleri Türkiye’de yer alan firma üzerinden vermektedir. Fakat herhangi bir durumda firma ile direkt olarak iletişim kurmak istemektedirler. Fakat Indomie Türkiye için müşteri hizmetleri dışında herhangi bir iletişim numarası bulunmamaktadır.

Indomie müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 212 573 88 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Indomie Şikayet Hattı

Marka üretiminin Türkiye’de gerçekleşmesiyle birlikte kişiler firma ile direkt olarak iletişime geçmeye başlamaktadırlar. Bu durumda ürün hakkında yaşanılan herhangi olumsuz bir durumda kişiler Indomie şikayet hattına başvurmak istemektedirler. Fakat Türkiye için müşteri hizmetleri numarası dışında herhangi bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Kişiler dilerse şikayetlerini Indomie müşteri hizmetleri üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yetkili bir kişiye iletebilmektedir.

Indomie şikayet hattı 0 212 573 88 18 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Indomie müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Indomie şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Indomie Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 212 573 88 18

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Indomie çağrı merkezi numarasına 0 212 573 88 18 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : ADKOTURK GIDA SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ
Adres : TEKİRDAĞ FABRİKA ADRES : ÇERKEZKÖY ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ATATÜRK
MAH. FATİH BULVARI NO:40 ÇERKEZKÖY – KAPAKLI – TEKİRDAĞ
E-Posta : info@adkoturk.com.tr
Çağrı Merkezi : 0 212 573 88 18
Telefon : 0 282 758 22 72
Faks Numarası : 0 282 758 27 75

Arama Terimleri: Indomie iletişim bilgileri, Indomie telefon no, Indomie irtibat tel, Indomie canlı destek, Indomie müşteri temsilcisi, Indomie şikayet hattı, Indomie müşteri hizmetleri numarası, Indomie çağrı merkezi numarası, Indomie iletişim numarası, Indomie çağrı merkezi, Indomie müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap