Evidea Şikayet

Evidea Şikayet

Evidea şikayet, Evidea şikayet hattı, Evidea şikayet telefonu var mı? Evidea şikayetim var nasıl iletebilirim? Evidea şikayet yazma gibi konular hakkında bilgi sahibi olacağınız bu makalemizi okuyabilir ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Evidea Şikayet

Son yıllarda tüm Türkiye genelinde adını sıkça duyurmayı başaran markalardan birisi haline gelen Evidea markası, eve dair her şeyin tek bir noktada toplandığı satış hizmetleri sunuyor. Evidea markası Türkiye genelindeki satış noktalarının yanı sıra online alışveriş kanalı ile de tüketicilere eve dair her şeyi bir arada sunuyor. Eve dair son derece zengin bir ürün yelpazesi bulunuyor olduğundan da günümüzde ev dekorasyonunun en önemli parçası haline geliyor. Son derece kaliteli ürün grupları ile evlerde ihtiyaç duyulan her türlü ürün konusunda en yüksek kaliteyi yakalamaya yardımcı oluyor. Üstelik son derece uygun fiyatları ile bu açıdan son derece önemli fırsatlar sunuyor. Bu durumda günümüzde yoğun olarak tercih edilmesine neden olurken, Evidea müşteri hizmetleri departmanı da son derece gelişmiş yapısıyla etkin bir hizmet veriyor. Özellikle de Evidea şikayet işlemleri her ürün ve her hizmet için hızlı ve kolay bir şekilde ilgili birimlere iletilebiliyor.

Evidea şikayet bildirimleri son derece hızlı ve kolay bir şekilde müşteri hizmetleri departmanından gerçekleştirilebiliyor. Direkt olarak Evidea şikayetlerinin iletilebileceği bir hizmet servisi bulunuyor olmasa da tüketiciler müşteri hizmetleri departmanından da bu işlemleri yapabilme şansına sahip olabiliyor. Özellikle de Evidea ürün ve hizmetleri ile ilgili olarak karşılaşılan her türlü soruna istinaden hızlı ve kolay bir şekilde ilgili ve yetkili personellerle görüşme sağlanabiliyor. Arızalı ürün, kötü hizmet, teslimat veya kurulum sorunları için şikayetler bildirilebiliyor.

Evidea Şikayet Hattı

Dinamik bir müşteri hizmetleri servisine sahip olan Evidea’ nın tüm hizmetleri müşteri temsilcileri aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Bu doğrultuda da Evidea şikayet hattı gibi bir hizmet numarası bulunmuyor ancak bu tip işlemler direkt olarak müşteri hizmetleri servisinden gerçekleştirilebiliyor. Arızalı teslim edilen ürünler, teslim edilmeyen ürünler gibi pek çok konuda şikayetleri ilgili birimlere müşteri hizmetlerinden ulaştırarak, mağduriyetlerin giderilmesinin sağlanması mümkün oluyor.

Bu tip şikayet bildirimlerine yönelik olarak aranan Evidea şikayet hattı servisi olarak Evidea müşteri hizmetleri birimi destek sağlıyor. Yani tüketiciler direkt olarak müşteri hizmetlerini çalışma saatleri içerisinde arayarak, müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde mevcut olan sorunlarının en hızlı şekilde çözülmesi için gerekli olan işlemleri tamamlayabiliyor.

Evidea Şikayet Telefonu

Günümüzde Evidea şikayet telefonu olarak Evidea müşteri hizmetleri numarası olarak “0850” sistemli numara destek sağlıyor. Tüm tüketiciler ürün sorunları ve kötü hizmet standartları gibi her türlü konuda kolay bir şekilde Evidea müşteri hizmetleri numarası 0850 532 22 22 telefon numarasını arayabiliyor. Bu telefon numarası hafta boyunca sadece çalışma saatlerinde arandığında müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirilebiliyor. Bu saatler dışında yapılan aramalarda ise sesli yanıt servisi tarafından alınan kayıtlar, ilk iş günü/mesai başlangıcıyla ilgili personel tarafından işleme alınıyor ve geri dönüş gerçekleştiriliyor.

Belirtilen Evidea müşteri hizmetleri çalışma saatleri ise hafta içi ve cumartesi günleri 08.00 ile 18.00 saatleri arasındadır. Haftanın son günü ise Evidea müşteri hizmetleri servisi destek sağlamamaktadır. Bu çalışma saatleri dışındaki aramalarda müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilemez. Bu çerçevede de Evidea müşteri hizmetlerini arayarak, sorun ve şikayetlerini bildiren tüketicilere en kısa zaman dilimleri içerisinde gerekli olan dönüşler olumlu olarak gerçekleştiriliyor. Bu şekilde tüketiciler her türlü konuda profesyonel çözümlerden yararlanarak, mağduriyetlerinden kurtulabilme imkanına sahip olabiliyor. Evidea şikayet telefonunu tüm mobil hat ve sabit numaraları üzerinden arama şansı bulunuyor.  Her türlü sorunda yüksek kalite standartlarındaki geri dönüşleri ile sorunların en hızlı şekilde çözüme kavuşturulmasını ve mağduriyetlerin giderilmesini sağlıyor.

Arama Terimleri: evidea şikayet, evidea şikayet var, evidea şikayet hattı, evidea şikayet telefonu, evidea şikayetim var

One Response

  1. Özlem 24 Aralık 2022

Yorum Yap