Evdiz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Evdiz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evdiz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Evdiz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1994 yılında Bursa’da tek bir mağaza ile çalışmalarına başlayan bir firmadır. Beyaz eşya, züccaciye, tekstil, mobilya,elektronik, halı gibi kategorilerde ürünler satan firma kısacası bir evi için ihtiyaç ne ise o ürünleri satan firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Evinizin her köşesindeyiz prensibi ile ev içinde bulunan bütün eşyaları kapsayacak şekilde ürün satışını gerçekleştirmektedir. Mağaza sayısını her geçen gün arttırırken yüksek müşteri memnuniyeti de hedeflenmektedir.

Peşinatsız, kredi kartsız ile satışlarını yapan mağaza bu yönü ile diğer mağazalardan farklıdır. Müşterilerine ürün satarken sözleşme düzenleyen ve böylelikle müşterilerine kolaylık sunan bir firmadır.

Evdiz Çağrı Merkezi Numarası

Yerli ve yabancı markaların satışını yapan firma 60 binin üzerinde ürün yelpazesi ile müşterilerine en iyi ürünleri uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sunmayı hedeflemektedir. Bir evin ihtiyaç duyabileceği tüm ürünleri tek bir çatı altında toplayarak yüksek müşteri memnuniyetine dayalı olan ve profesyonel şekilde çalışan bir firma olma misyonuna sahip olarak hareket etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Evdiz müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Evdiz ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Evdiz çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Evdiz Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 444 4 058

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Evdiz çağrı merkezi numarasına 0212 444 4 058 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Yeni Mahalle Muratçeşme Cad.No:14
Silivri / İSTANBUL
(0212) 444 4 058
info@evdiz.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Evdiz sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Evdiz iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Evdiz iletişim bilgileri, Evdiz telefon no, Evdiz irtibat tel, Evdiz canlı destek, Evdiz müşteri temsilcisi, Evdiz şikayet hattı, Evdiz müşteri hizmetleri numarası, Evdiz çağrı merkezi numarası, Evdiz iletişim numarası

Yorum Yap