Penguen Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Penguen Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Penguen Home çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Penguen Home müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Penguen Home şikayet hattına erişebilirsiniz. Penguen Home müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Penguen Home Çağrı Merkezi Numarası

Mutfakta ihtiyaç duyulan araç ve gereçler oldukça fazladır. Yemek yapılabilmesi için birçok ürüne gereksinim duyulur. Kaliteli ürünler kullanıyor olanız hem güzel bir görüntüyü size sunmakta hem de uzun yıllar boyu özelliğini yitirmeden kullanılmasını sağlamaktadır. Evlerin en gözde yeri mutfaklardır. Günün büyük kısmı orada geçtiği için mutfaklar özenle hazırlanır. Beyaz eşyalardan ve diğer aksesuar ürünlerinden başka mutfakta bulunan tencere, tabak, bardak, çaydanlık gibi ürünlere de oldukça fazla önem verilir. Kaliteli ürünler her evin mutfağında güzel görsellik de oluşturur. Bütün bunlara istinaden Penguen Home uzun ömürlü mutfak gereçlerini kişilere sunan bir firmadır. Ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Kişiler ihtiyacı olan her ürünü internet sitelerinde inceleyebilir. Çağrı merkezlerini arayarak da daha detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Penguen Home çağrı merkezi numarası 0212 659 05 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Penguen Home Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma 1995 yılında Şanlıurfa’da ticarete başlamıştır. 2003 yılında markalaşmış ve Penguen markasının tescilini almıştır. İnsanların yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunarak ihtiyaca yönelik adımlar atmıştır. Gün geçtikçe büyüyerek hizmetlerine devam etmiştir. 2012 yılı itibarı ile kurumsallaşmış ve Penguen Mutfak Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti kurulmuştur. Şu anda ülkemizdeki A sınıfı marketler ve toptan- perakende satış noktalarına hizmet vermektedir. Birçok AVM de firmanın ürünlerine rastlayabilirsiniz. Carrefour AVM, Kipa AVM, Real AVM, Adese Avm, Metro AVM, Makro AVM, Özdilek AVM, Beğendik AVM, A101 AVM Bim AVM Çetinkaya AVM gibi büyük kuruluşlar firmanın ürünlerini satmaktadır. Alışveriş yaparak ihtiyacınız olan ürünleri almak için farklı birçok şubeye gidebilirsiniz. Ürün grupları içinde termoslar, silikon ve çelik küçük ev aletleri, bıçak, satır, makas, granit tencere, tava çeşitleri, kıyma erişte makinesi, çaydanlık çeşitleri, meyve pres çeşitleri, süzgeç, rende, çatak kaşık setleri bulunur. Müşteri hizmetlerini arayanlar istek, dilek ve önerilerini firmaya bildirebilir.

Penguen Home müşteri hizmetleri numarası 0212 659 05 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Penguen Home Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Penguen Home kataloğunu inceleyenler termoslarda birçok çeşide rastlarlar. Evde, iş yerinde, piknikte ihtiyaç duyulan termoslar farklı büyüklükte olarak üretilmiştir. Slikon grubunda mutfaklar için ihtiyaç duyulan birçok ürüne rastlanır. Kek kalıpları küçükten büyüye doğru farklı kesimlere hitap etmektedir. Süzgeç gruplarını inceleyenler kaliteli ürünlere rastlayacaktır. Bıçaklar ihtiyaca yönelik olarak tek tek ya da takım halinde alınabilir. Bambu grubunda kesme tahtaları mutfakların en önemli ihtiyacı arasında bulunur. Küçük mutfak eşyalarını da incelemenizi önermekteyiz. Ayrıca evinde kıyma çekmek isteyenler için et makinesi, erişte yapmak isteyenler için erişte makinesi de bulunmaktadır. Granit tencereler takım ve tekli olarak satılır. Çaydanlıklar birçok modelde kişilere sunulmaktadır. Farklı boylardaki tavalardan da alarak mutfak takımınızı oluşturabilirsiniz. Firmayla direkt ulaşım sağlamak isteyenler destek hattı numarası olan 0 212 659 05 63 araması yapabilir.

Penguen Home müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 659 05 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Penguen Home Şikayet Hattı

Penguen Home ürünlerini birçok büyük mağazada bulabilirsiniz. Kaliteli ürünler olduğu için yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ürünlerden herhangi bir şikayetiniz olursa satın aldığınız yere giderek değişim yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak sorununuzu dile getirebilirsiniz. Evlerden başka gıda sektöründe bulunan kafe, çay bahçesi, lokanta, restoran, otel gibi işletmelerin de mutfak gruplarına ihtiyacı bulunmaktadır. İşletmelerde kaliteli ve sağlam ürünler tercih etmek onları uzun süre kullanmanızı sağlar. Almış olduğunuz ürünler de kullanıcı şikayetleri oldukça azdır. Netice bazı durumlar da yaşanabilir. Bunlara önlem almak için müşteri hizmetleri oluşturulmuş, mağazalarda değişim hakkı kişilere sunulmuştur. Müşteri memnuniyetine önem veren firma, müşterilerinin her zaman yanındadır. Size en yakın şubeye giderek firmanın ürünlerini inceleyebilirsiniz. İhtiyaç duyduklarınızı satın alarak uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Penguen Home şikayet hattı 0212 659 05 63 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Penguen Home müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Penguen Home şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Penguen Home Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 659 05 63

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Penguen Home çağrı merkezi numarasına 0212 659 05 63 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : PENGUEN MUTFAK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Adres : İstoç C Plaza Bağımsız Dükkanlar No:8 BAĞCILAR, İSTANBUL

Telefon : 0212 659 05 63

Arama Terimleri: Penguen Home iletişim bilgileri, Penguen Home telefon no, Penguen Home irtibat tel, Penguen Home canlı destek, Penguen Home müşteri temsilcisi

Yorum Yap