Dekorstilim çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Dekorstilim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yıldırım e ticaret 2002 yılında online pazar yerlerinde varlığını göstermiştir. Fabrikalar, üreticiler ve tedarikçilerle yaptığı anlaşma ile ürünleri temin etmektedir. Temin etmiş olduğu bu ürünleri internet ortamında satışa sunarak müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. On senelik e ticaret sektörü bilgisi ile bu işe girişirken deneyimleri ile mükemmeli sunmayı amaçlamaktadır. Sekiz senedir kendi sitesi üzerinden de satışlar yaparak online satış olarak hizmet vermektedir.

Birkaç ürün dışındaki diğer tüm mobilya ürünlerini demonte olarak gönderirken kurulum ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. Herhangi bir şekilde eksik parça gönderimi olursa sonradan tedarik edilerek tarafınıza gönderilmektedir. Aynı şekilde kargoda hasar gören ürün için değişim yada yeni parça gönderimi yaparak sorunu çözen firma beğeni toplamaktadır.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Dekorstilim gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem veriyor. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Dekorstilim çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmayı amaçlıyor.

Oyun sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen Dekorstilim her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden firma ilerleyen zamanlarda kendini daha fazla geliştirecektir.

Dekorstilim amacı müşterilerine hitap eden ürünleri en güzel şekilde sunumunu yaparken oluşturulan siparişleri en kısa sürede ve sağlam olarak göndermektedir. Ürünlerinin arkasında dururken aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek ürünleri sunmaktadır.

Dekorstilim Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden Dekorstilim, özellikle mobilya ve dekorasyon sektöründe kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden ürün çeşitliliğini ve mobilya kalitesini arttırarak kendini yenilemektedir. Mobilya alanında birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünlerin yanı sıra gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütüyor. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Dekorstilim müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dekorstilim ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Dekorstilim çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bu seçeneklerin dışında Dekorstilim internet web sitesi üzerinden bize ulaşın seçeneği bulunmaktadır. Bu kısım üzerinden iletişime geçebileceğiniz gibi çağrı merkezi aracılığıyla da işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Dekorstilim Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0262 606 00 11

info@dekorstilim.com  iletişim e posta adresi olarak verilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren firma sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda e posta adresine mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Dekorstilim iletişim bilgileri, Dekorstilim telefon no, Dekorstilim irtibat tel, Dekorstilim canlı destek, Dekorstilim müşteri temsilcisi, Dekorstilim şikayet hattı, Dekorstilim müşteri hizmetleri numarası, Dekorstilim çağrı merkezi numarası

Yorum Yap