Etichet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Etichet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Etichet çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 0312 425 75 80 Etichet ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Etichet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Etichet, tecrübeli, güler yüzlü ve anlayışlı personeli, kaliteyi prensip edinmiş bir markanın elinden çıktığı anlaşılan ürünleri ile kalite ve standartlarını ortaya koymaktadır. Hizmet anlayışı ve her kesime hitap eden ürünleri ile kullanıcılarına konfor ve rahatlık vaat eden Etichet, spora ve sporcuya olan desteğini de her zaman gösteren bir markadır. Etichet ile yolculuk etmek isteyen kişileri, temel insani değerlere karşı son derece hassas personeli ile anlayış ve saygı dolu bir yolculuk beklemektedir.

Temel müşteri konforu, sattığı ürünlerin kalitesi gibi unsurlarda ödün verilmeyeceğinin farkında olan Etichet, satmakta olduğu dünyaca ünlü markaların kalite ve standardına inanmaktadır. Sadece spor giyim olarak değil, spor aksesuar satışı da bulunmakta olan Etichet, Türkiye’nin pek çok yerindeki şubesi ile müşterilerine en üst düzey hizmeti verebilmek için çalıştığını belirtmektedir. Çalışan personelin de aynı şekilde bağlı bulunduğu işletmenin kültürüne ve değerlerine bağlı ve sadık bir şekilde hareket etmesi, paylaşmaya açık oluşları Etichet’in seçilme nedeni olarak gösterilmesi için yeterlidir. Çeşitli markaları bir araya toplamasının yanında, ortaya koyduğu kaliteli koleksiyonlar ile spor giyinmeyi sevenlerin ilgisini çekmeyi başaran Etichet, giyim alanındaki çeşitli gelişmeleri takip etmeye özen göstermesi, firmasal rekabetten ötürü fiyatları yükseltmek yerine makul bir seviyede tutması ile bütçe dostu bir spor mağazası olduğunu kanıtlamaktadır. Uygun kalitedeki ürünlerini gerekirse kullanıcısının ayağına kadar getiren Etichet, işindeki başarısının ölçütü olarak müşteri memnuniyeti ve olumlu geri bildirimlerine bağlamaktadır. Sporu ve sporcuyu destekleyen Etichet, , spor yapanlar dışında yürüyüş ve doğa meraklılarının da gözdesi haline gelmekte fazla gecikmemiştir. Mağaza sayısını arttırmış olan Etichet, kadın, erkek ve çocuk kategorileri ile her kesim için ideal tasarımlar sunma odaklı çalışma prensibi benimsemiştir.

Etichet çeşitli dünya markalarını bünyesinde tutmakta ve satışını gerçekleştirmektedir. Örnek verilecek olursa bunların arasında Adidas, Nike, Reebok, Puma, Converse, New Balance, Lacoste, LumberJack, Hummel, Arena, Speedo, Lotto, Wilson, Dunlop gibi tüm dünyaca bilinen spor giyim markalarının bulunduğu ürün skalasını tek bir yerde toplayan Etichet, tüketicisine hizmet vermenin eşsiz ve onur verici memnuniyetini yaşamaktadır.

Etichet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0312 425 75 80

Etichet Mail Adresi
destek@etichetsport.com

Etichet Adres
İzmir caddesi No: 22/12-13 Kızılay / ANKARA

Arama Terimleri: etichet çağrı merkezi, etichet iletişim, etichet müşteri hizmetleri, etichet telefon numarası, etichet şikayet hattı, etichet müşteri hizmetleri numarası, etichet şikayet

Yorum Yap