Kar Spor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kar Spor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kar Spor çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kar Spor müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kar Spor şikayet hattına erişebilirsiniz. Kar Spor müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kar Spor Çağrı Merkezi Numarası

1984 yılında kurulan Kar Spor, ülkemizdeki spor sektörüne dinamik yapısıyla öncülük etme amacında olup bilgi ve birikimlerini daima yenileyip geliştirerek müşterilerine sunmaktadır. Kış sporuna gönül vermiş milli sporcuların ortaklığından oluşan firma, her geçen gün daha kaliteli bir hizmet sunmak maksadıyla tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu sayede, müşterilere verilen hizmetin içeriği ve kalitesi de artmaktadır. Firma ve hizmetlerine yönelik bilgi almak için çağrı merkezi numarası 0212 243 6 444 aranabilir.

Kar Spor çağrı merkezi numarası 0212 243 91 75 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kar Spor Müşteri Hizmetleri Numarası

Alanında uzman profesyonel ve amatör sporculara olduğu kadar gençlere de destek olan firma, spor ve doğa sevgisini yaymayı hedeflemiştir. Dürüst, güler yüzlü ve samimi çalışanlarıyla hizmet verirken müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan firma, yurt dışından ithal ettiği dünya markalarının yanı sıra ülkenin gereksinim duyduğu kendi tasarımlarını da Uzak Doğu’da titiz bir şekilde ürettirmektedir. Türkiye’nin pek çok noktasında çeşitli unsurlarla müşteriye hizmet veren firmanın, müşteri hizmetleri numarası 0212 243 6 444’tür.

Kar Spor müşteri hizmetleri numarası 0212 243 91 75 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kar Spor Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her zaman %100 orijinal ürün garantisi veren firma, ücretsiz iade ve değişim yapmaktadır. Müşterilerine güvenli bir alışveriş imkanı sunan firma, kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Firmanın internet sitesinde kış sporlarına yönelik faydalı bilgilere yer verilmekte olup bu bilgiler sayesinde çoğu spor aktivitesi bilinçli bir şekilde gerçekleştirilebilir ve tamamlanabilir. Kış sporlarına yönelik kadın, erkek ve çocuk kategorisinde ürün sunan firma ve ürünlerine ilişkin herhangi bir konuda yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp bilgi edinilebilir.

Kar Spor müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 243 91 75 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kar Spor Şikayet Hattı

Yenilikçi, gelişimci ve bilinçli bir ekip tarafından idare edilen firma hem sporcu sağlığına katkıda bulunmakta hem de kış sporlarının nasıl yapılması gerektiğine dair önemli bir yol haritası çizmektedir. Böylelikle kullanıcılar, sahip oldukları ekipmanlar kadar edindikleri bilgilerle de kendilerini geliştirmekte ve kış sporlarına yönelik gelişimlerini hızlandırmaktadır. Çeşitli fırsatlar sunan ve kampanyalar düzenleyen firmaya ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıdaki numara aranılarak yetkililere iletilebilir.

Kar Spor şikayet hattı 0212 243 91 75 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kar Spor müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kar Spor şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kar Spor Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 243 91 75

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kar Spor çağrı merkezi numarasına 0212 243 91 75 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : KAR GIDA İNŞAAT SPOR MALZEMELERİ GİYİM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Kemankeş Karamustafa Paşa Mah. Necatibey Cad. No.16/3 Karaköy Beyoğlu/İstanbul 34425
E-Posta : bilgi@karspor.com
Telefon Numarası : 0212 243 91 75 – 0212 243 64 44
Faks Numarası : 0212 243 47 36

Arama Terimleri: Kar Spor iletişim bilgileri, Kar Spor telefon no, Kar Spor irtibat tel, Kar Spor canlı destek, Kar Spor müşteri temsilcisi, Kar Spor şikayet hattı, Kar Spor müşteri hizmetleri numarası, Kar Spor çağrı merkezi numarası, Kar Spor iletişim numarası, Kar Spor çağrı merkezi, Kar Spor müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap