Mesudiyeli Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mesudiyeli Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mesudiyeli çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Mesudiyeli müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Mesudiyeli şikayet hattına erişebilirsiniz. Mesudiyeli müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Mesudiyeli Çağrı Merkezi Numarası

Mesudiyeli, kendi imalatı olan kadın, çocuk ve erkek iç giyiminde, outlet ve temizlik ürünlerinde 2009 yılından bu yana Türkiye’nin her bölgesinde tercih edilmektedir. Artık, kendi markasını ve birçok markanın ürünlerini internet ortamından da sunmaya da başlamıştır. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile dikkat çeken bu online mağazada, yüzlerce ürünü çok özel fiyatlara bulmak mümkün olmaktadır. Üyeliksiz alışveriş imkânını sunan siteden yapılan 120 TL ve üzeri alışverişlerde, kargo ücretsizdir. Mağazanın 0850 550 55 52 numaralı çağrı merkezine istek, soru ve öneriler iletilebilmektedir.

Mesudiyeli çağrı merkezi numarası 0850 550 55 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mesudiyeli Müşteri Hizmetleri Numarası

Sitenin sahip olduğu zengin ürün çeşitliliği sayesinde ailenizin, kendinizin ve sevdiklerinizin iç giyim gereksinimlerini uygun fiyata karşılayabilirsiniz. Site üzerinden yapılan alışverişlerde banka havalesi, banka kartı ve kredi kartı ile ödeme imkânı bulunmaktadır. Dilerseniz kapıda nakit ödeme seçeneği de mevcuttur. Kredi kartı, banka kartı ve banka havalesi ile yapılan ödemelerde %10 indirim kampanyası bulunan sitenin müşteri hizmetlerine, yukarıdaki çağrı merkezi numarasından ulaşabilirsiniz.

Mesudiyeli müşteri hizmetleri numarası 0850 550 55 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mesudiyeli Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bünyesinde kadın, erkek ve çocuk iç giyimi gibi birçok ürün kategorisini ve bu ürünlerin alt kategorilerini barındıran site, kalite ve fiyat konusunda oldukça özenlidir. Tekstil sektöründe yılların deneyimine sahiptir ve site üzerinden oluşturduğunuz siparişler, onaylanmasının ardından işleme konulmaktadır. Siparişler en geç 5 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargo takip numarası ile kargonun durumu izlenebilmektedir. Site ile ürünler, sipariş, ödeme, istek ve öneri gibi konularda 0850 550 55 52 numaradan direkt bağlantı kurulabilmektedir.

Mesudiyeli müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 550 55 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mesudiyeli Şikayet Hattı

Sitenin ekonomik aile, kadın, erkek ve çocuk gibi kampanya paketleri ile indirimleri %70’e varan fırsat ürünleri mevcuttur. Kullanılmamış olma şartıyla, ürünün müşteriye teslim edilmesinden itibaren yedi gün içinde cayma hakkı vardır. Tüketicinin özel talepleri doğrultusunda da ürün üretimi yapılmaktadır.  Ancak, bu ürünlerde tüketici cayma hakkı yoktur. Verilen siparişlerin ödeme işleminin ve hazırlanıp kargoya teslim edilmesinin ardından, sözleşme konusu ürünlerin kargo ile adrese teslim süresi ortalama olarak 1 gün ila 2 hafta arasındadır. Sitenin hizmetleri, ürünleri ve teslimat ile ilgili şikâyetler 0850 550 55 52 numaralı telefondan iletilebilmektedir.

Mesudiyeli şikayet hattı 0850 550 55 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Mesudiyeli müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Mesudiyeli şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Mesudiyeli Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 550 55 52

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Mesudiyeli çağrı merkezi numarasına 0850 550 55 52 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : MESUDİYELİ ELEKTRONİK MAĞAZACILIK VE TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Sarıgazi Mah. Gül Sk. No:30 Sancaktepe / İstanbul / Türkiye
Telefon : 0850 550 55 52

Arama Terimleri: Mesudiyeli iletişim bilgileri, Mesudiyeli telefon no, Mesudiyeli irtibat tel, Mesudiyeli canlı destek, Mesudiyeli müşteri temsilcisi

Yorum Yap