Estethica Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Estethica Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Estethica çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Estethica müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Estethica şikayet hattına erişebilirsiniz. Estethica müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Estethica Çağrı Merkezi Numarası

Estethica, dünyadaki tüm bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerine hizmet sunuyor. Hasta sağlığı ve güzelliğine yönelik ileri teknolojide yöntemler geliştirmiştir. Firma her daim mutlu müşteriler hedeflemektedir. Kuruluşundan bu yana şubeleriyle hem Türkiye hem de dünyada çalışmalar yapıyor. İleri görüşlü hizmetleriyle öne çıkan firma adından her daim söz ettiriyor. Firmanın sağlıklı yaşam klinikleri, doğru hizmet anlayışıyla Türkiye’nin dört bir köşesinde ve dünyada çoğalıyor.

Firma müşterilerine sunduğu hizmetle hem yurtdışında hem de yurtiçinde uluslararası sertifika ve ödüller alıyor. Tıbbi hizmetlerini aldığı ödüllerle belgelemiştir. Dünyanın önde gelen sağlık kurumları arasında yer almanın haklı gururunu yaşıyor. Kurumla iletişime geçmek için 0850 222 38 45 numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca info@estethica.com.tr adresi üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Estethica Hastaneleri, Murat Akdoğan tarafından kurulmuştur. 13 yaşlarındayken kendine bir vakıf kurduğunu hayal eden Murat Akdoğan yıllar sonra hayalini gerçekleştirdi. Babası öğretmen olan Akdoğan ailesiyle yetiştirme yurtlarında yaşamıştır. Onun ailesi olmasına rağmen çevresindeki kişilerin ailesinin olmaması onu çok etkiledi. Bundan dolayı da o yıllarda vakıf kurma kararı aldı. Bu vakıf yetiştirme yurdundan çıktıktan sonra kişilere iş bulma imkânı sağlayacaktı. Akdoğan yıllar sonra hayalini gerçekleştirdi. Sağlık alanına yönelen Murat Akdoğan daha sonra sigorta ve inşaat sektörlerine yönelmiştir. İlk Estethica Hastanesi Bakırköy İncirlide kurulmuştur. Daha sonra Türkiye’nin pek çok yerinde kurulmuştur.

Estethica çağrı merkezi numarası 0850 222 38 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Estethica Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma hizmet verdiği sektörde köklü hale gelmiştir. Bu nedenle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firma yetkilileri müşterilerinin tüm sorunlarına cevap veriyor. Sosyal medya hesaplarından ya da çağrı merkezi numaralarından direkt firmayla iletişime geçebilirsiniz. estethica.com.tr adresinden firmayla iletişim kurabilirsiniz. Bunun yanında 0549 791 99 01 WhatsApp hattı üzerinden de iletişim kurmanız mümkündür.

Murat Akdoğan ilk Bakırköy İncirlideki hastaneyi 2007 yılında kurmuştur. Firma estetik üzerine hizmet veriyor gibi düşünülüyor. Fakat bazı yerlerde genel hizmetler veren hastanelerde mevcut. Kuruluşundan sonra çok kısa sürede sağlıkta öncü bir firma haline gelmiştir. Kurum hasta güvenliğiyle sağlığını ön planda tutmaktadır. 7/24 kuruma dilediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz. Kurum hizmetlerinde şeffaflıkla ön plana çıkıyor. Hastanın hastaneye gelmesinin ardından uzman doktorlar her yönüyle taburcu olana kadar hastayla ilgileniyor.

Estethica müşteri hizmetleri numarası 0850 222 38 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Estethica Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kurumun müşteri hizmetleri numarasını arayıp kolayca irtibata geçebilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetleri personelleri; anlayışlı, kibar tavırlarıyla dikkat çekiyor. Çekinmeden dilediğiniz tüm aklınıza takılan soruları personellere iletebilirsiniz. Şikâyet olduğu durumlarda müşterilerini mağdur etmemek için uğraşan bir kurumdur.

Kurum 15 yıldır sektörde verdiği hizmetlerle öne çıkıyor.  Bunun en önemli göstergesi; şube sayısı ve müşteri sayısındaki artıştır. Günümüzde en dikkat çeken sağlık kurumlarının başında yer aldığını söyleyebiliriz. Aklınıza herhangi soru takılırsa ya da problemlerle karşılaşırsanız kurumla iletişime geçerek sınırsınız hizmet alabilirsiniz.

Estethica müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 38 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Estethica Şikayet Hattı

Kurum son teknolojik cihazlarla hizmet veriyor. Estetik operasyonlarda ve diğer hastalıkların tedavisinde modern teknikler kullanılıyor. Kesin sonuca ulaştıracak tekniklerle işlemler yapılıyor. İlkeli, akılcı, ileri görüşlü, yenilikçi ve sorumlu yaklaşımlara dayalı tedavi yöntemleri benimsenmiştir.

Kurum hizmete “sağlıklı güzellik” mottosuyla başlamıştır. Güzellik ve sağlık alanında öncü olmayı başarmıştır. Bilimsel araştırmalara dayalı tekniklerle estetik ve hastalıkların tedavisini yapıyor. Mükemmeliyetçi bakış açısıyla müşterilerini kurumda ağırlıyor. Şubelerine çağrı merkezinden kolayca ulaşabilirsiniz. Sağlık alanında tüm güncel gelişmeleri takip ederek o doğrultuda hizmetlerini geliştiriyor. Toplum sağlığına yönelik önemli çalışmalar yapmaktadır. Hastaların tedavisinin yanında onların yakınlarına da doğru bilgi vermeyi ve ilgili davranmayı ilke edinmiştir.

Estethica şikayet hattı 0850 222 38 45 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Estethica müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Estethica şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Estethica Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 38 45

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Estethica çağrı merkezi numarasına 0850 222 38 45 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : MYC İNŞAAT TAAHHÜT SAĞLIK HİZMETLERİ TURİZM SAN.VE TİC.A.Ş
E-Posta : info@estethica.com.tr
Telefon : 0850 222 38 45

Arama Terimleri: Estethica iletişim bilgileri, Estethica telefon no, Estethica irtibat tel, Estethica canlı destek, Estethica müşteri temsilcisi

Yorum Yap