Kent Sağlık Grubu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kent Sağlık Grubu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kent Sağlık Grubu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kent Sağlık Grubu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Kent Sağlık Grubu şikayet hattına erişebilirsiniz. Kent Sağlık Grubu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kent Sağlık Grubu Çağrı Merkezi Numarası

Kent Sağlık Grubu, 2004 yılından bugüne kadar, başarılara imza atan hizmetler vermektedir. Marka olarak, tıbbi konudaki uzmanlığı ve güçlü deneyimli uzman kadrosu ile adından sıkça söz ettirmektedir. Marka hizmetleri arasında, organ nakli, beyin tümörü, kanser cerrahisi ile aort cerrahisine kadar bütün büyük hastalıkların tedavisi ile ilgili hizmetler verilmektedir.

Markanın çağrı merkezi numarası iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Randevu ile ayrıntılı bilgi sahibi olmak için irtibat numaraları, 0 850 222 5368 numaralı telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Kent Sağlık Grubu çağrı merkezi numarası 0850 222 53 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Markanın hastane acil bölümü 7/24 hizmet vermektedir. Polikliniklerimiz sabah saat 8.30 başlama saati ile akşam saat 18.00 bitiş saatidir. Bu saatler arasında randevu oluşturan tüm hastaların tedavileri yapılmaktadır. Çağrı merkezini arayarak farklı bir bilgi sahibi olmak istediğinizde, dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Kent Sağlık Grubu Müşteri Hizmetleri

Hastane ile ilgili ya da farklı konularla ilgili, müşteri hizmetleri ile irtibat numarası 0 850 222 5368 telefon numarasını arayarak, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Telefon numaralarının dışında online hizmetlerinden faydalanmak için, internet adresine giriş yaparak sağ üst köşede bulunan, ‘’Randevu oluştur’’ ve ‘’Online doktor’’ seçeneklerini seçebilirsiniz. Hastalarımızın sağlık ve bakımları konusunda hassas davranarak, tüm hijyen kurallarını yerine getirmeye çalışıyoruz.

Kent Sağlık Grubu müşteri hizmetleri numarası 0850 222 53 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kent Sağlık Grubu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya direk bağlanma işlemleriniz için, telefon numarası 0 850 222 5368 dir. Direk bağlanma işlemleriniz için irtibata geçerek, hastane hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz randevu ile ilgili ya da doktorlarla ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Kent Sağlık Grubu müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 53 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hastane markası olarak, tüm Türkiye’den randevu ile gelen hastaların tedavilerini yapılmaktadır. Ayrıca yalnızca yurt içi değil yurt dışından gelecek, hastaların tedavileri yapılarak iyileşme süreçleri takip edilir.

Kent Sağlık Grubu Şikayet Hattı

Marka her türlü şikayetlerinizle ilgili işlemlerinizi, telefon ederek bildirebilirsiniz. Farklı bir işlem uygulamak isteyen kişiler, sorun ve sorularınızla ilgili görüş ve düşüncelerinizi bildirebilirsiniz. Kent Sağlık Grubu hastanesi olarak, sağlığınıza değer veriyoruz.

Marka olarak yalnızca İzmir ve Ege bölgesinde hizmet verilmemektedir. Türkiye başta olmak üzere, dünyanın her yerinden hastalar güvenle başvurarak, tedavi edilmektedir.

Kent Sağlık Grubu şikayet hattı 0850 222 53 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kent Sağlık Grubu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Kent Sağlık Grubu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Kent Sağlık Grubu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 53 68

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kent Sağlık Grubu çağrı merkezi numarasına 0850 222 53 68 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Özel Kent Sağlık Hizmetleri ve Malzemeleri Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
Adres : 8229/1 Sokak No: 56 35630 Çiğli-İZMİR
E-Posta : info@kenthospital.com
Telefon : 0850 222 53 68

Arama Terimleri: Kent Sağlık Grubu iletişim bilgileri, Kent Sağlık Grubu telefon no, Kent Sağlık Grubu irtibat tel, Kent Sağlık Grubu canlı destek, Kent Sağlık Grubu müşteri temsilcisi

Yorum Yap