Etimesgut Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Etimesgut Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Etimesgut Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Etimesgut Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Etimesgut Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Etimesgut Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Etimesgut Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Ankara’nın merkez ilçelerinden Etimesgut, ilk çağlardan itibaren iskana açık ve insan yerleşimlerinin bulunduğu bir mecradır. Etimesgut Belediyesi, 1990 yılında kurulmuş olup mevcut belediye başkanı Enver Demirel’dir. Belediye, sahip olduğu kaynakları etkin ve verimli kullanarak günümüz yaşam koşullarında ekonomik darlığa düşen ilçe halkı için projelendirdiği çeşitli hizmetlerle aile bütçelerine katkıda bulunmaktadır. Bu sayede, halkın yaşam şartları iyileşmekte; yaşamsal kalite ve saygınlığın arttığı bir ilçe haline gelinmesi için belediye büyük destek sağlamaktadır. Yerel hizmetleri; adaletli, gelişime açık, kaliteli, etkili ve verimli yönetim anlayışıyla sunmayı amaçlayan belediyenin her türlü faaliyetine ilişkin, çağrı merkezi numarası türünde hizmet veren 0850 800 00 06 aranabilir.

Etimesgut Belediyesi çağrı merkezi numarası 0312 246 11 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Başkentin metropol ilçelerinden olan Etimesgut’a beklentilerin ötesinde hizmet sunarak onu yaşam kalitesi yüksek ve katılımcı bir kent haline getirmek; öncü ve örnek belediyecilik anlayışı sunmak, belediyenin stratejik hedeflerindendir. Bunu yaparken de kurumsal gelişime ehemmiyet veren bir yönetim anlayışı tesis edilmekte, teknolojiden etkin bir şekilde yararlanılmakta, marka bir kent oluşturma adına somut adımlar atılmakta ve toplumsal huzurun sağlanması adına önemli belediyecilik faaliyetleri yürütülmektedir. Şeffaf, katılımcı ve aktif belediyecilik anlayışından hiçbir şekilde ödün vermeyen belediyenin müşteri hizmetleri gibi işlev gören iletişim numarası 0850 800 00 06’dır.

Etimesgut Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 0312 246 11 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kültürel ve sanatsal anlamı olan birçok organizasyona imza atan belediye, bu yaklaşımıyla halkını fazlasıyla memnun etmektedir. Belediye ulusal ve yerel anlamda ünlü isimleri düzenlemiş olduğu festivallere çağırarak eğlence organizasyonu alanında da iddialı olduğunu ispatlamaktadır. Belediye hizmetlerine yönelik tüm iş ve işlemlerin elektronik ortamdan rahatça yapılabildiği belediyede, tüm kolaylıklar halk düşünülerek gerçekleştirilmekte ve uygulanmaktadır. Belediyeye yönelik herhangi bir hususta yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp yetkili kişilerden bilgi alınabilir.

Etimesgut Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 246 11 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Belediyesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayış doğrultusunda yönetilen belediye, tüm vatandaşların haklarını eşitlikçi bir şekilde hesap etmekte ve tüm stratejilerini bu yönde belirlemektedir. Belediyeye yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıdaki numaradan yetkililere kolaylıkla iletilebilir.

Etimesgut Belediyesi şikayet hattı 0312 246 11 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Etimesgut Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Etimesgut Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Etimesgut Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 246 11 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Etimesgut Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0312 246 11 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Etimesgut Belediyesi
Adres : 30 Ağustos Mah. Şehit Hasan Öztürk Cad. No:5 ETİMESGUT / ANKARA
İletişim Merkezi : 0312 246 11 00 / 0850 800 00 06
Faks Numarası : 0312 244 46 46

Arama Terimleri: Etimesgut Belediyesi iletişim bilgileri, Etimesgut Belediyesi telefon no, Etimesgut Belediyesi irtibat tel, Etimesgut Belediyesi canlı destek, Etimesgut Belediyesi müşteri temsilcisi, Etimesgut Belediyesi şikayet hattı, Etimesgut Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Etimesgut Belediyesi çağrı merkezi numarası, Etimesgut Belediyesi iletişim numarası, Etimesgut Belediyesi çağrı merkezi, Etimesgut Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap