oxxo-cagri-merkezi-numarasi

Oxxo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Oxxo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Oxxo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Oxxo şikayet hattına erişebilirsiniz. Oxxo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Farklı tarzı ile kendinden oldukça söz ettiren Oxxo bayan giyim mağası kaliteli ve şık bir çok ürünü sizlerin beğenisine sunmaktadır. Hemen her şehirde bulunan mağazası ile kaliteli ve şık giyim ürünlerini satışa sunmaktadır. Dilediğiniz farklı stillerde birçok tasarımı aynı mağazada bulabileceğiniz Oxxo ile sizde farkı hissedebilirsiniz. Daha iyi hizmet verebilmek adına sizin için özel olarak geliştirilmiş Oxxo çağrı merkezi ile tüm istek ve şikayetlerinizi paylaşabilirsiniz.

Oxxo Çağrı Merkezi Numarası

Oxxo, Meksika merkezli bir giyim firmasıdır. Kolombiya ve Meksika da 12800’den fazla satış alanına sahip olan oxxo, alanının en büyük giyim firması zincirine sahiptir.1997 yılında kurulan firmanın merkezi Monterrey şehrindedir. Yurtdışında sahip olduğu ünün yanında ülkemizde de geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Pantolon, bluz, elbise, tişört, ceket, etek, gömlek, büstiyer, triko, şort, tulum, sweatshirt, mont, kimono, kaban, ayakkabı ve aksesuar. Aklınıza gelebilecek ve ihtiyacınız olabilecek her şeyi barındıran geniş bir ürün yelpazesine sahip. Oxxo çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Firma satışını yaptığı her ürünün arkasında duruyor. Yani aldım ve bitti diye bir şey yok. Aldığınız ürünle ilgili değişim, iade ve şikayetlerinizde firma büyük destekçi. Bu gibi durumlarda müşterinin sorunlarını çözebilmek adına kullanmakta olduğu bir çağrı merkezi numarası mevcut. Bu numaradan ulaştığınızda oldukça ilgili bir karşılama göreceksiniz.

Oxxo Müşteri Hizmetleri Numarası

Satın almış olduğunuz ürünle ilgili herhangi bir sorununuz, görüşünüz veya öneriniz varsa, firmaya müşteri hizmetleri numarası aracılığı ile ulaşabilir ve sorununuza hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Mağazadan ya da internetten aldığınız ürünle ilgili iade, değişim gibi işlemlerinizle ilgili müşteri hizmetlerinden yardım almanız mümkün. Sorununuzla ilgili 0530 926 66 13 veya 0212 503 43 53 numaralı hatları arayabilir, 0549 802 47 52 numaralı WhatsApp numarasından Oxxo’ya ulaşabilirsiniz.  Aramanız esnasında müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınacak olup, kişisel verileriniz kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında koruma altında olacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Oxxo müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Oxxo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Oxxo, her türlü sorunda ürününün arkasında, müşterisinin yanında olan bir firmadır. Şikayetiniz ya da sorununuz ne olursa olsun her bir müşterisiyle tek tek ve gayet yakından ilgilenmektedir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz çağrı merkezi numaralarından birini hafta içi 09.00-17.30 saatleri arasında arayarak herhangi bir tuşlama yapmanıza gerek kalmadan müşteri hizmetlerine direk bağlanabilir sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Oxxo müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Oxxo Şikayet Hattı

Oxxo firması ya da ürünleriyle alakalı şikayetleriniz bildirmeniz için bir de internet yolu mevcut. hello@oxxo.com.tr internet adresinden mail yoluyla ulaşabilir, sorununuzla ilgili bildirimde bulunabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Oxxo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Oxxo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Hafta içi 09:00-18.00 saatleri arasında aşağıda belirttiğimiz telefon numarası ile ulaşabilirsiniz.

Oxxo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası
0212 503 43 53
0212 503 90 60

Mesai saatleri dışındaki çağrılarınıza mutlaka geri dönüş yapılacaktır.

Oxxo genel merkeze yapacağınız iş başvurusu gibi konular için aşağıda belirtmekte olduğumuz telefon numarası ile Oxxo genel merkeze ulaşabilirsiniz.

Oxxo Danışma Hattı
0212 503 94 44

Dilerseniz işlemlerinizi internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Aşağı da belirtmiş olduğumuz linkten Oxxo şikayet bildirim sayfasına ulaşabilirsiniz.

Oxxo İletişim Formu

Arama Terimleri: oxxo iletişim bilgileri, oxxo telefon no, oxxo irtibat tel, oxxo canlı destek, oxxo müşteri temsilcisi, oxxo şikayet hattı, oxxo müşteri hizmetleri, oxxo müşteri hizmetleri numarası, oxxo çağrı merkezi numarası, oxxo iletişim numarası, oxxo çağrı merkezi, oxxo müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap