Eshot Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Eshot Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Eshot çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Eshot müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1947 yılında İzmir Belediyesi’ne bağlı bir işletme olarak kurulmuştur. 1945 yılında Tramvay ve Elektrik işletmesi ile birleşmiş olarak hizmetlerine devam etmiştir. Aynı yıl Havagazı İşletmesi de bünyesine giriş yaparak genişlemiştir.

Bugün yaklaşık 50.000 hektar metropol alanda yolcu taşıyan işletme olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehrin nüfus artış hızı ile orantılı olarak otobüs filosunu yeni aldığı otobüslerle takviye ederek bu alanda en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Eshot Çağrı Merkezi Numarası

ESHOT Genel Müdürlüğü, elektrik, su, havagazı ve toplu ulaşım gibi geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. İzmir kentine hizmet vermek amacı ile kurulmuş olup bu alanda oldukça ilerlemiştir. İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak çalışmalarına devam etmektedir. Mülhak bütçeli, bünyesinden TEK ve İZSU gibi iki ayrı kurum çıkarmış durumda hizmet sunmaktadır. Deneyimli, bilgi birikimli, köklü bir kuruluş olarak karşımıza çıkan ve her geçen gün gelişimine devam eden bir hizmet alanıdır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Eshot müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Eshot ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Eshot çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Eshot Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0232 320 0 320

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Eshot çağrı merkezi numarasına 0232 320 0 320 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Genel Müdürlük Adres İnönü Mahallesi Gazeteci Yazar İsmail Sivri Bulvarı No: 500 35380 Buca / İZMİR
Genel Müdürlük Telefon 0 (232) 293 50 00
Genel Müdürlük Fax 0 (232) 282 04 20
ESHOT Genel Müdürlüğü KEP Adresi eshotgenelmudurlugu@hs01.kep.tr

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Eshot sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Eshot iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Eshot iletişim bilgileri, Eshot telefon no, Eshot irtibat tel, Eshot canlı destek, Eshot müşteri temsilcisi, Eshot şikayet hattı, Eshot müşteri hizmetleri numarası, Eshot çağrı merkezi numarası, Eshot iletişim numarası

One Response

  1. ZEHRA BÖLÜKBAŞI 4 Ekim 2021

Yorum Yap