isem kitap çağrı merkezi numarası

İsem Kitap Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

İsem yayıncılık eğitim-öğretim dünyasına iki bin on iki yılında “Evveliyat” serisi ile hızlı bir giriş yaparak sektördeki yerini alıp gelişimine hızla devam etmiştir. Zamanla daha fazla büyüme göstererek eğitime sadece yayıncılık anlamında değil, açmış olduğu eğitim kurumlarıyla da katkılarını sürdürerek bu alanda en iyilerden ve en kalitelilerden olma yolunda ilerlemiştir. Genç, dinamik ve genişleyen yayın kadrosu, alanında uzman eğitim neferleriyle kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen isem yayıncılık, memur adaylarına sınavlara hazırlık ve sınav sonrasında mesleki gelişimi destekleyici ürünleriyle her zaman öğrencilerin ve öğrenmeye açık olanların yanında olmaya devam ederek bu alanda adından sıklıkla söz ettirmiştir.

Bünyesinde bir çok çalışan bulunduran firma gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini de ön planda tutarak kendini bu alanda en iyilerden biri olmayı hedeflemektedir. Firma haliyle büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekte ve İsem Kitap çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışır durumda tutarak müşterilerine her zaman daha fazla hizmeti en iyi şekilde sunmayı hedeflemektedir.

İlerleyen zamanlarda isem kitap olarak web sitesi açıp online kitap alış-veriş imkanı sunan yayıncılık gelişimine her yönden devam etmiştir. İnternet üzerinden üye olarak online alış veriş keyfinizi sunarken her zaman aralıklarında farklı kampanyalar ile müşterilerine en iyi fiyatı en hızlı şekilde sunmayı amaçlamıştır. Verilen siparişleri en geç beş iş günü içinde kargolayarak sizlere en hızlı bir biçimde ulaştırmaktadır. Bu işlemleri online kredi kartı ile yapabileceğiniz gibi havale seçeneği ile ödeme yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

İsem Kitap Müşteri Hizmetleri Numarası

Her geçen gün büyümesine ve gelişimine devam eden firma, sektörde kendi adından söz ettirmek ve gün geçtikçe ürün ulaşım çeşitliliğini ve verimliliğini arttırmaktadır. Kendini sürekli olarak yenileyerek bu alanda birbirinden kaliteli ürünlerin yanı sıra en iyi yayınları ve özellikle kendi yayınlarını da bünyesinde bulundurarak varlığını güçlendirmek ve haliyle bu alanda en iyilerden olma hedefiyle çalışmaktadır. Müşteri kitlesi büyüdüğü için İsem Kitap müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlamış olup bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede ve en kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemiştir. İsem kitap müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden destek alabileceğiniz gibi öneri istek ve şikayetlerinizi kolaylıkla iletebilir ve geri dönüş için işlemler yaptırabilirsiniz.

Müşterilerine önem veren ve siparişlerini hazırlarken en uygun fiyata kaliteden ödün vermeden yapmayı amaçlayan firma büyük beğeni toplamakta ve haliyle her geçen gün yaygınlığını arttırırken kalitesinden ve üstün hizmet anlayışından taviz vermemektedir.

İletişim kanalları arasında iletişim numarası, müşteri memnuniyet formu ve e posta iletişim adresi gibi seçenekler bulunduran firma müşterilerine önem vermekte ve her türlü görüş, öneri ve isteklerine en kısa sürede dönüş yapmaktadır.

İsem Kitap Çağrı Merkezi İletişim Numarası

0312 395 47 36

Yukarıdaki numara üzerinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerinden müşteri memnuniyet formunu kullanarak talep oluşturabilir sorunlarınız aktarabilirsiniz, bunun dışında ilgili e posta adresine mail gönderreek iş ve işlemleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Arama Terimleri: İsem Kitap iletişim bilgileri, İsem Kitap telefon no, İsem Kitap irtibat tel, İsem Kitap canlı destek, İsem Kitap müşteri temsilcisi, İsem Kitap şikayet hattı, İsem Kitap müşteri hizmetleri, İsem Kitap çağrı merkezi

3 Yorum

  1. Can Yesiltas 21 Nisan 2020
  2. Merve 27 Ekim 2021
  3. Tayyip 4 Kasım 2023

Yorum Yap