patirti-cagri-merkezi-numarasi

Patırtı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Patırtı, 2007 yılının Mart ayında minik bir dükkan olarak kurulmuş bir giyim markasıdır. Ardından 2013 yılında gelindiğinde internet mağazasını da açmıştır. “Kalitenin en hesaplı adı” sloganıyla kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyattan sunmaktadır. Sektörünün en çok tercih edilen markalarından birisi olan Patırtı’nın, müşteri memnuniyeti oldukça fazladır.

Patırtı’da bulunan ürün kategorileri oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu ürün kategorilerinden bahsedecek olursak; Kadın, Erkek, Büyük Beden, Ayakkabı, Aksesuar, Ev Tekstili. Bu kategorilerde sunduğu binlerce ürünle müşterilerine hizmet vermektedir.

Patırtı’nın 0850’li bir patırtı çağrı merkezi numarası iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Patırtı mağazasından ve internet mağazasından satın almış olduğunuz ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu numara aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Patırtı müşterilerine önem veren ve ürettiği her türlü ürünün arkasında duran ayrıca satışını yaptığı ürünleri beğenmemeniz ya da sorun yaşamanız durumunda geri iade alan bir firma olarak hizmet vermektedir. İletişim kanalları üzerinden sizlere en iyi hizmeti sunan firma gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyeti konusunda da hassas davranmaktadır.

Patırtı Müşteri Hizmetleri Numarası

Patırtı üzerinden ilk defa sipariş verecekseniz öncelikle Patırtı’ya üye olmanız gerekli. Ardından üye girişi yaparak beğendiğiniz ürünleri kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Patırtı siparişinizi verdikten ürünlerin sipariş sürecini kolayca gözlemleyebilirsiniz. Siparişini tamamlanan ürünler, Türkiye’nin her yerine en geç yedi gün içinde teslim edilmesi amaçlanarak hareket edilmektedir. Elinize ulaşan ürünü beğenmezseniz ücretsiz iade şansınız bulunduğu için olası durumlarda kolayca iade işlemleriniz başlatabilirsiniz.

Patırtı üzerinden satın aldığınız kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini gibi ürünlerin denenmiş, bozulmuş ve kullanılmış olmaları halinde iadeleri kabul edilmediğinden dolayı bu gibi ürünlerin iadesi konusunda hassas davranılması gereklidir. Bunların dışında kusurlu ürünler, kargo ya da başka bir zamanda zarar gören ürünler, defolu ürünler, yanlış gelen ürünler acil iade kapsamında bulunan ürünler arasında yer alırken sizlerin memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Ayrıca gelen ürünü beğenmeme ve kullanılmama (etiketi üzerinde bulunmalıdır) durumlarında ise de iade & değişim kapsamında hareket ederek işlemleriniz başlatabilirsiniz. Bu konular hakkında detaylı bilgi almak isterseniz patırtı müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Patırtı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 840 00 48

0850-840-0048 – Telefonla Sipariş Hattı olarak hizmet vermektedir. Sabah: 08:00 ile gece: 00:00 arasında erişim yapabilirsiniz.

0555-140-4800 – Whatsapp Sipariş Hattı olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Sabah: 08:00 ile gece: 03:00 arasında erişim yapabilirsiniz.

0552 381 08 18 – Yurtdışı Sipariş Hattı olarak sizlere hizmet vermektedir. Sabah: 08:00 ile gece: 03:00 arasında erişim yapabilirsiniz.

Bu seçeneklerin dışında görüş, öneri ve istekleriniz için patırtı e posta adresi mevcuttur. İster iletişim kanalları üzerinden isterseniz e posta adresi üzerinden iletişime geçebilir ve merak ettikleriniz ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arama Terimleri: patırtı iletişim bilgileri, patırtı telefon no, patırtı irtibat tel, patırtı canlı destek, patırtı müşteri temsilcisi, patırtı şikayet hattı, patırtı çağrı merkezi numarası, patırtı müşteri hizmetleri numarası

98 Yorum

  1. Ruveyda Atakaya 24 Şubat 2019
  2. nedim keskin 28 Şubat 2019
  3. melek 4 Mart 2019
  4. Şerife 15 Eylül 2020
  5. YASEMİN KARTAL 21 Kasım 2022

Yorum Yap