Patırtı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Patırtı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Patırtı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Patırtı, 2007 yılının Mart ayında minik bir dükkan olarak kurulmuş bir giyim markasıdır. Ardından 2013 yılında gelindiğinde internet mağazasını da açmıştır. “Kalitenin en hesaplı adı” sloganıyla kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyattan sunmaktadır. Sektörünün en çok tercih edilen markalarından birisi olan Patırtı’nın, müşteri memnuniyeti oldukça fazladır.

Patırtı’da bulunan ürün kategorileri oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu ürün kategorilerinden bahsedecek olursak; Kadın, Erkek, Büyük Beden, Ayakkabı, Aksesuar, Ev Tekstili. Bu kategorilerde sunduğu binlerce ürünle müşterilerine hizmet vermektedir.

Patırtı’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Patırtı mağazasından ve internet mağazasından satın almış olduğunuz ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu numara aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Patırtı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 840 00 48

Arama Terimleri: patırtı iletişim bilgileri, patırtı telefon no, patırtı irtibat tel, patırtı canlı destek, patırtı müşteri temsilcisi, patırtı şikayet hattı

82 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla