Baklavacı Şemsettin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Baklavacı Şemsettin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Baklavacı Şemsettin çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Baklavacı Şemsettin müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Baklavacı Şemsettin şikayet hattına erişebilirsiniz. Baklavacı Şemsettin müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Baklavacı Şemsettin Çağrı Merkezi Numarası

2007 yılında açılan ilk şubeyle birlikte 2022 yılına kadar toplamda 26 ilde 52 şubesi olan Baklavacı Şemsettin aynı zamanda her şehre de gönderim sunmaktadır. Bu durum tüm Türkiye’de firmanın lezzetini tatmayanın kalmamasını sağlıyor. Firmanın şubesinin olmadığı bir şehirde yaşayanlar için de 0850 430 5430 numaralı hattan Şanlıurfa merkez şubesine ulaşarak istenilen şehrin otogarına sipariş verilebilir. Toplam şube sayısı 26 olsa da otogar siparişleri ile 81 ilde şubesi varmışçasına yoğun çalışan firma AppStore, Google Play Store gibi platformlar için geliştirdiği uygulama sayesinde de müşterileri ile buluşuyor.

Firmanın kurulduğu tarihten bu yana en çok önemsediği konu müşteri memnuniyetidir. Bu sebeple müşterileri ile firma arasında pek çok yolla iletişim kurabilmek mümkün. WhatsApp hattı olan 0850 430 5 430 numarasını aynı zamanda arayarak online sipariş de vermek mümkün. Bunun yanı sıra info@baklavacisemsettin.com.tr mail adresi ile 7/24 mail üzerinden firmaya ulaşılabiliyor. Markanın sosyal medyada bulunan Instagram, Twitter, Facebook hesapları sayesinde müşterilerin mesaj yoluyla rahatlıkla iletişime geçebilmeleri düşünülmüş.

Baklavacı Şemsettin çağrı merkezi numarası 0850 430 54 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Baklavacı Şemsettin Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerin siparişleri ile alakalı yaşadığı sorunları, firma hakkında soru, görüş ve önerilerini belirtmeleri ya da yeni sipariş verebilmeleri için 0850 430 5 430 hattı kurulmuştur. Müşteri hizmetleri hattı olarak hizmet veren bu numaraya WhatsApp üzerinden yazılarak destek almak, sipariş vermek de mümkün. Marka 2007 yılından beri faaliyette olup 2022 yılına gelindiğinde rakip firmalarla kıyaslandığında müşterilerine ucuz ve kaliteli baklava sunmayı hedeflemektedir. Fiyatların bu denli ucuz olmasının yegane sebebi ise her kesimin kaliteli baklavaya ulaşabilmesinin hedeflenmesidir.

Baklavacı Şemsettin müşteri hizmetleri numarası 0850 430 54 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Baklavacı Şemsettin Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ürünlerin içerisinde insan sağlığını olumsuz etkileyecek, zarar verecek maddeler ve bu maddelerin türevlerinin kesinlikle kullanılmadığını belirten firma fiyatın ucuz olabilmesi için hem kendi kâr marjından hem şubelerin kâr marjından feragat edildiğini söylemektedir. Ucuz, kaliteli baklavanın herkese ulaşması firmanın mottosudur. Baklavanın içerisinde kullanılan tüm malzemeler doğal ve kendi yöresinden gelmektedir. Baklavacisemsettin.com.tr web sitesi üzerinden fiyatlar öğrenilebilir ve sipariş verilebilir. Firmanın en önemsediği konulardan diğeri ise müşterilerin sipariş verirken zorlanmamalarıdır. İster WhatsApp üzerinden, ister telefon ile arayarak ister de web sitesi üzerinden sipariş verebilmek mümkün.

Baklava fiyatları 36 lira ile 73 lira arasında değişen firma bu ucuzluğun sebebini firmanın günlük 3500 tepsiden fazla baklava üretmesinden ve bunun da günlük ortalama 13 tondan fazla olmasından kaynaklandığını belirtiyor. Bu kadar çok üretimin ürün maliyetlerinin de aşağı çekilmesine sebep olduğu belirtiliyor.

Baklavacı Şemsettin müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 430 54 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Baklavacı Şemsettin Şikayet Hattı

2007 yılında kurulan firmanın kurulduğu günden beri en önemsediği konu müşteri memnuniyeti. Bu konuya çok dikkat ederek hiçbir müşterinin baklava yedikten sonra pişman olmamasını sağlamak hedefleniyor. Bu sebepten dolayı müşterilerin olası şikayetlerde firmaya çok kolay bir şekilde ulaşabilmeleri sağlanmıştır. Müşteriler şikayetlerini WhatsApp, Facebook, Instagram, Twitter’dan mesaj göndererek, firmaya mail adresinden ulaşarak ya da telefon ile arayarak iletebilirler. Çok şeffaf ve açık bir müşteri memnuniyeti politikası izlemenin sonucu olarak pek çok yerden firmaya ulaşmak mümkün. Bunların yanı sıra internet sitesinde bulunan İletişim Formu doldurularak da hızlı yanıt alınabilir.

Firmanın bu kadar çok başarılı ve müşterileri tarafından sevilen bir firma olmasının en büyük sebeplerinden biri hiç şüphesiz vizyonudur. Yalnızca Türkiye’de büyük başarılara imza atmanın dışında marka baklava ile dünya piyasasına da girmek istiyor. Türk baklavasını tüm dünyada tanıtmak ve yabancı insanlara da sevdirmek gibi bir hedefi olan firmanın motivasyonunun yegane sebebi budur.

Baklavacı Şemsettin şikayet hattı 0850 430 54 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Baklavacı Şemsettin müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Baklavacı Şemsettin şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Baklavacı Şemsettin Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 430 54 30

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Baklavacı Şemsettin çağrı merkezi numarasına 0850 430 54 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Baklavacı Şemsettin
Adres : Baklavacı Şemsettin Karaköprü Genel Merkez, Çankaya, 2010 Sk. No: 4/1, 63320 Karaköprü/Şanlıurfa
E-Posta : info@baklavacisemsettin.com.tr
Telefon : 0850 430 54 30

Arama Terimleri: Baklavacı Şemsettin iletişim bilgileri, Baklavacı Şemsettin telefon no, Baklavacı Şemsettin irtibat tel, Baklavacı Şemsettin canlı destek, Baklavacı Şemsettin müşteri temsilcisi, Baklavacı Şemsettin şikayet hattı, Baklavacı Şemsettin müşteri hizmetleri numarası, Baklavacı Şemsettin çağrı merkezi numarası, Baklavacı Şemsettin iletişim numarası, Baklavacı Şemsettin çağrı merkezi, Baklavacı Şemsettin müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap