Gedik Piliç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gedik Piliç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gedik Piliç çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gedik Piliç müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gedik Piliç şikayet hattına erişebilirsiniz. Gedik Piliç müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gedik Piliç Çağrı Merkezi Numarası

Ege’den sofranıza en kaliteli ürünleri getiren firmamız alanında bir numara olmaya yolunda ilerlemektedir. Gedik bölgesinde uzun yıllardır piliç sektöründe hizmet vermekteyiz. Firmamız uluslararası gıda kalitesi standartlarında en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. Firmamız kurumsal bir firma olma özelliğine sahip konumdadır. Ayrıca kaliteli ürünlerimizle basında her zaman markamızdan söz edilmektedir.

Gedik Piliç çağrı merkezi numarası 0276 413 13 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Firmamızın çağrı merkezi numarası +90 276 413 13 13 şeklindedir. Bu numara üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Çağrı merkezi ekibimiz günün her saatinde sizlere iletişim hizmeti sunmaktadır. Aklınıza takılan sorularda, ürünlerle ilgili bilgi almak için, şikayet ve öneri gibi her türlü hizmeti çağrı merkezi birimimizden alabilirsiniz. Firmamızın piliç ürünleri A sınıfı kalitede hizmetleriyle alanında 1 numara olma yolunda ilerlemektedir.

Gedik Piliç Müşteri Hizmetleri Numarası

Ege’nin incisi olan firmamız her alanda sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Gedik piliç müşteri hizmetleri numarası +90 276 413 13 13 rakamlarından oluşmaktadır. Bu rakamları tuşlayarak firmamızın müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde güler yüzlü, samimi, diksiyonu düzgün, iletişim becerileri gelişmiş çağrı merkezi elemanlarıyla çalışmaktadır.

Gedik Piliç müşteri hizmetleri numarası 0276 413 13 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Piliç firması olarak kendimizi her zaman her alanda geliştirmeye devam etmekteyiz. Diğer firmaların aksine bizim firmamız 7/24 hizmet veren müşteri destek hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Tavukçuluk sektöründe çığır açan hizmetlerimizle sizlere en kaliteli tavukçuluk hizmetini sunmaktayız. Ürünlerimiz günlük kesim şeklinde olmaktadır. Ürünlerimiz günlük taze olarak raflarda yerini almaktadır.

Gedik Piliç Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Gelişmiş müşteri hizmetleriyle ön plana çıkan piliç firmamız her alanda sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Firmamızın müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için +90 276 413 13 13 numarasından faydalanabilirsiniz. Gelişmiş çağrı merkezi hizmetimiz günün her saati sizlerin hizmetindedir.

Gedik Piliç müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0276 413 13 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gedik Piliç Şikayet Hattı

Tavukçuluk sektöründe, Ege’de yılların deneyimiyle hizmet veren firmamız her türlü eleştiriye, şikayete açık konumdadır. Gedik piliç şikayet hattı için +90 276 413 13 13 numaralı sabit telefondan bizlere ulaşarak şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Firmamızın çağrı merkezi personelleri sizlerin şikayetlerini değerlendirerek, en yakın zamanda şikayetinizin cevabını sizlere bildirecektir. Markamızın iletişim numarası sizlerin şikayetleri ve tavsiyeleri için her zaman aktif durumdadır.

Gedik Piliç şikayet hattı 0276 413 13 13 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gedik Piliç müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gedik Piliç şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gedik Piliç Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0276 413 13 13

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gedik Piliç çağrı merkezi numarasına 0276 413 13 13 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Kolankaya Köyü No: 85 64600 / Eşme – Uşak – TÜRKİYE
E-Posta Mail Adresi : info@gedikpilic.com
İrtibat Telefon Numarası : 0276 413 13 13

Arama Terimleri: Gedik Piliç iletişim bilgileri, Gedik Piliç telefon no, Gedik Piliç irtibat tel, Gedik Piliç canlı destek, Gedik Piliç müşteri temsilcisi, Gedik Piliç şikayet hattı, Gedik Piliç müşteri hizmetleri numarası, Gedik Piliç çağrı merkezi numarası, Gedik Piliç iletişim numarası, Gedik Piliç çağrı merkezi, Gedik Piliç müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap