Spor İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Spor İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Spor İstanbul çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Spor İstanbul müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Spor İstanbul şikayet hattına erişebilirsiniz. Spor İstanbul müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Spor İstanbul Çağrı Merkezi Numarası

Spor İstanbul, hareketin ve eğlencenin yeri olarak pek çok spor aktivitesinin bir arada bulunabileceği spor komplekslerinin işletmecisidir. Her sene binlerce İstanbulluyu sporun pek çok dalıyla tanıştıran spor merkezlerinde profesyonel eğitmenler eşliğinde sportif ekipmanlarla spor yapabilme imkanına eriştirmektedir.

Kuruluşundan itibaren spor tesisi işletme ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarını düzenleme ve gerçekleştirme konularında önemli deneyimler ve başarılar elde etmiştir. Ayrıca bir iştirak şirketi olarak 1989 yılından beri bilim teknik spor eğitim eğlence sergi gibi pek çok alanda kendini göstermektedir.

Spor İstanbul çağrı merkezi numarası 0212 453 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yıl boyu düzenlenecek olan eğlenceli sportif faaliyetleri kaçırmamak için işletme, sosyal medya hesaplarından takip edilebilir ve 0212 453 30 00 çağrı merkezi numarasından buraya erişim sağlanarak tüm hizmetlerle ilgili bilgi alınabilir. Tesislerde açık hava organizasyonlarında spor okullarında evde egzersiz canlı yayınlarında İstanbulluların yanında olarak sağlıklı ve spor dolu bir yaşam sunmaktadır. Fonksiyonel bir çalışma sağlamak için duyuruları takip etmek ve faaliyet sürelerini kaçırmamak gerekir.

Spor İstanbul Müşteri Hizmetleri Numarası

Aktif bir yaşamın ne kadar önemli olduğunu bilen belediye bu tip organizasyonları günlük hayata daha çok geçirmek için etkinlik hizmeti vermektedir. Buradan seans satın almak istenildiğinde online olarak başvuru yapılabilir. Uygun süre zarfında tüm gün ve gece hizmet alabilmek mümkündür. En yakın tesis seçilerek spor yapılabilir ve pek çok farklı etkinliğe katılım sağlanabilir.

Spor dolu mutlu bir yaşam için toplam 20’den fazla branşta faaliyet gösteren tesislerde hem hijyen koşullarına uygun hem de modern bir hizmet sunmaktadır. Sporlara yaşının uygun olmadığını düşünenlere kendini bazı spor dalları ve etkinliklere hazır hissetmeyenlere çeşit çeşit etkinlikler sunularak İstanbullunun yanında olmaktan gurur duyulmaktadır.

Spor İstanbul müşteri hizmetleri numarası 0212 453 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

16 milyon İstanbullunun dünya çapında spor organizasyonlarını yakından takip etmesi ve heyecanlı ve keyifle izleyecekleri her organizasyonda kendilerini geliştirmeleri belediyenin hedefidir. İleriki zamanlarda gerçekleşecek tüm etkinlikler organizasyon sayfasından takip edilebilir. Grup dersleriyle birlikte spor yapmanın kazandırdığı motivasyonla düzenli egzersizin tadını çıkarmak adına online rezervasyon yaptırılabilir.

Spor İstanbul Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri kapsamında yüzmeden okçuluğa kadar pek çok spor branşında hizmet almayı düşünenler beyaz masanın 153 çağrı merkezi numarasından işletmeye ulaşım sağlayabilir. Online olarak üyelik sağlayarak burada aktif olabilmek mümkündür. Sosyal medya hesaplarından bu organizasyonlar takip edilerek tüm etkinlikler hakkında rahatlıkla bilgi alınabilir. Spor yapmanın en eğlenceli halini ve birbirinden dinamik ve verimli etkinliklerin filmlerini sosyal mecralarda görmek gençler için daha özendirici olabilmektedir. Bununla birlikte düzenli spor yaparak hayatı büyük ölçüde değişen pek çok kişinin ilham verici hikayeleri buralarda yer almaktadır. Hafta sonu ve hafta için sosyal medyada yapılan canlı yayınlarla evde egzersiz programları pek çok insanın aktif hayata adım atmasını sağlamaktadır.

Çok cüzi fiyatlara tesislerde spor yapmak ve farklı aktivitelerden yararlanılabilir. Sporu tabana yaymak küçük ya da büyük herkese spor yapmak alışkanlığı kazandırmak maksimum düzeydeki insanı hiç tanışmadıkları spor dallarına yönlendirmek ve bunu belli saatlerde ücretsiz de yapmak için öncelikle kayıt olduktan sonra dönüş yapılması kısa sürede gerçekleşmektedir. İstenildiği takdirde online sayfadan kiralama yapılarak belirlenen saat dilimlerinde istenilen spor dalında faaliyet gösterebilmek bu spor işletmeciliği kapsamında oldukça kolay ve hızlı olmaktadır.

Spor İstanbul müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 453 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sporu hayatının bir parçası olarak görüp spor faaliyetlerini hem öğrenmek hem de kedini geliştirmek isteyenler organizasyonun genel müdürlüğüne direk olarak 0 212 453 30 00 hattından ulaşabilmektedir.

Spor İstanbul Şikayet Hattı

İstanbul gibi kalabalık metropollerde şehrin insanına hizmet vermek gelişime ve eksiklikleri tamamlamaya açık olmak anlamını taşımaktadır. Bu nedenle dilek ve şikayetlerin yetkililerce değerlendirilmesinin gerekliliği yadsınamaz. Şehirde daha çok aktif insanın olması için çözüm merkezine ulaşılabilir.

Spor İstanbul şikayet hattı 0212 453 30 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Spor İstanbul müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Spor İstanbul şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Spor İstanbul Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 453 30 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Spor İstanbul çağrı merkezi numarasına 0212 453 30 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Karagümrük, Spor İstanbul Genel Müdürlüğü, Kaleboyu Cd. No:111, 34091 Fatih/İstanbul
E-Posta : info@spor.istanbul
Telefon : 0212 453 30 00

Arama Terimleri: Spor İstanbul iletişim bilgileri, Spor İstanbul telefon no, Spor İstanbul irtibat tel, Spor İstanbul canlı destek, Spor İstanbul müşteri temsilcisi

Yorum Yap