Erikli Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Erikli Su Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Erikli Su Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Erikli Su müşteri hizmetleri direk bağlanma, Erikli Su müşteri temsilcisi direk bağlanma, Erikli Su müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Erikli Su Müşteri Hizmetleri

Türkiye’ de hizmet veren en büyük dağıtım ağına sahip su şirketleri arasında yer alan Erikli, 1960 yıllarda yaygınlaşmaya başlayan şişelenmiş su satışı sektöründe oldukça köklü bir yapıya sahiptir. Özellikle büyükşehirlerde artan talep doğrultusunda her geçen gün altyapısını büyüyen ve günümüzün lider su markalarından birisi haline gelen Erikli Su, Türkiye genelindeki dağıtım kapasitesiyle tüketicilere yanıt veriyor. En doğal, en sağlıklı ve en taze su misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Erikli Su şirketi, su kaynağını 2300 metre yükseklikte olan Uludağ’ ın zirvesinden sağlamaktadır. Bu şekilde zirai, evsel veya endüstriyel atıklardan hiç etkilenmemiş, Uludağ’ ın kar ve buzlu yapısının doğal biçimde oluşturmuş olduğu su kaynağından getirdiği suyun satışını gerçekleştiren Erikli Su, zengin ürün yelpazesine sahiptir. Türkiye genelinde yaygın olarak tercih edilmesiyle birlikte tüketicilere daha kaliteli hizmet sunumu anlayışıyla Erikli Su müşteri hizmetleri aracılığıyla da destek vermektedir.

Sadece Türkiye’ de değil uluslararası pazarda da önemli bir satış hacmi bulunan Erikli’ nin ülke genelinde bulunan 103 fabrikası, Uludağ’ ın zirvesinden gelen suyun en sağlıklı koşullarda şişelenerek, tüketiciye sunumunu sağlıyor. Bu şekilde yüksek üretim ve satış kapasitesine sahip olan Erikli Su, pazarın en önemli paydaşlarından birisi haline gelmiştir. Adını Yunan Mitolojisi’ nden alan şirket, katkısız ve insan sağlığı uygun seviyeye getirilmiş pH seviyesine sahip olan ürünleriyle hizmet veriyor. Özellikle küçük su şişelerinden, litrelik su şişelerine kadar kullanım ihtiyacına odaklı ürün seçenekleri bulunuyor. Bununla birlikte 19 litrelik damacana ürünüyle, evlerde daha rahat bir su tüketiminin gerçekleştirilmesine ve yüksek su ihtiyacının en kaliteli şekilde karşılanmasına yardımcı oluyor. Erikli Su’ yun bu ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak Erikli Su müşteri hizmetleri aracılığıyla destek alınabiliyor.

Erikli Su Şikayet

Türkiye’ nin her yerine su dağıtım hizmetleri sunan son derece geniş bir altyapıya sahip olan Erikli Su şirketinin ürünlerindeki sorunlarından, acente ve şube hizmetlerindeki problemlere kadar tüketici mağduriyetine yol açan her türlü durumda müşteri hizmetleri desteği bulunuyor. Erikli Su çağrı merkezi aracılığı ile tüketiciler tüm Erikli Su şikayet bildirimlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor. Bu şekilde yapılan şikayetlerde, ilgili birimler tarafından tüketici mağduriyetinin giderilmesi açısından oldukça aktif bir müşteri hizmetleri sistemi bulunuyor.

Erikli Su Telefon Numarası

Erikli Su, gelişen teknolojiyi dinamik bir şekilde kullanıyor. Özellikle telefonla sipariş uygulamaları bulunan Erikli Su tarafından “444” sistemli müşteri hizmetleri numarası üzerinden destek sağlanıyor. Tüm Türkiye genelinde tüketiciler tarafından 444 0 222 Erikli su telefon numarası aranarak, direkt müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde son derece dinamik bir şekilde Erikli su sipariş işlemlerini gerçekleştirebildiği gibi şikayet, istek ve öneri bildirimlerini de anında gerçekleştirebilme şansına sahip olabiliyor.

Bu çağrı merkezi numarasının dışında Erikli Su telefon numarası seçenekleri arasında Erikli Su genel müdürlük ve bölge müdürlükleri telefon numarası bilgileri de bulunuyor. Bu çerçevede de daha yetkili kişilerle görüşme sağlamak amacı ile yapılacak destek aramalarında tüketiciler Erikli Su genel müdürlük telefon numarası olan 0216 636 68 10 telefon numarasını arayabiliyor. Ancak 444 sistemli Erikli Su çağrı merkezinde 7 gün 24 saat kesintisiz olarak müşteri temsilcilerinden yardım alma imkanı bulunurken, genel müdürlük iletişim bilgilerinden aramalar yalnızca çalışma saatleri içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Çalışma saatleri içerisinde yapılan aramalarda yetkili birimlerle doğrudan görüşme gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle yapılacak işlemlerin son derece kısa zaman dilimleri içerisinde tamamlanabilmesi mümkün oluyor.

Erikli Su Şikayet İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 222

Arama Terimleri: erikli su şikayet, erikli su müşteri hizmetleri, erikli su müşteri temsilcisi, erikli su telefon numarası, erikli su irtibat tel

Yorum Yap