tivibu-cagri-merkezi-numarasi

Tivibu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tivibu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tivibu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Tivibu, 2010 yılında Türk Telekom tarafından kullanıma sunulmuştur. Dijital TV anlamıyla Türkiye’de ilk kez Türk Telekom tarafından oluşturulan sistemde internet üzerinden canlı olarak TV yayını vermektedir. Tivibu uygulaması bilgisayar, telefon, tablet ve televizyondan kullanılabilmektedir.

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nin yayın haklarını elinde bulunduran Tivibu, sporseverlerin gözde uygulamalarından birisi olmuştur. IPTV teknolojisi ile hizmet veren Tivibu’nun, 472.643 uygulama abonesi ve 203.932 uydu üzerinden yayın alan abonesi olmak üzere toplamda  676.575 aboneye sahiptir. Gün geçtikçe bu kitleyi sürekli arttırmakta ve çalışmalarını sürdürmektedir. Mevcut olan özellikleri sayesinde durdurma ve devam ettirme gibi kolaylıklar sunarak büyük beğeni toplamaktadır.

Tivibu’da bulunan; “Durdur İzle” özelliği sayesinde televizyonda canlı olarak yayınlanan içeriği durdurup 15 dakika içinde izleme imkanı sunmaktadır. Tivibu üyeliği sayesinde filmleri kiralayabilir, 48 saat içinde tekrar izleyebilirsiniz. Birçok güncel film Tivibu üzerinde filmseverlere sunulmaktadır.  Ayrıca Tivibu’da kanallar ve yayınları, 1 hafta kaydedilmektedir. 1 hafta içerisinde kaçırdığınız program veya diziyi tek bir tıkla izleyebilirsiniz.

Günümüzde en çok izlenene tv platformları arasında oldukça sağlam yer edinen tivibu her geçen gün teknolojik altyapısını güçlendirmekte ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bu durum müşteri kitlesinin beğenisini toplamakta ve haliyle tivibunun gelişiminin devamını sağlamaktadır.

Tivibu yayın akışını sağlarken sizlere bir çok farklı paket ve içerik sunmaktadır. Uygun fiyatlı ve avantajlı televizyon keyfini sunmayı amaçlarken aynı zamanda da kalitesinden ödün vermemektedir. Tivibu müşteri hizmetleri açısından yerinde ve hızlı çözümler sunmaktadır ancak bu kadar çok izleyici kitlesine hitap etmek haliyle zor olduğundan dolayı bazen aksaklıklar yaşanabilmektedir. Çözüm için çağrı merkezi vasıtasıyla işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebildiğinizi bilmeniz faydanıza olacaktır.

Tivibunun renkli dünyası ile ilgili yaşadığınız sorunları hızlı ve etkili bir şekilde iletebileceğiniz alternatif telefon numaraları ve iletişim formlarından bahsedelim.

Tivibu Çağrı Merkezi Numarası

Tivibu müşteri hizmetleri numarası aktif olarak çalışmaktadır. Hitap eden kesim oldukça fazla olduğundan dolayı tivibu herhangi bir sorun karşısında en kısa yoldan kalıcı çözümler üretebilmek adına müşteri hizmetleri numarasını kullanmakta ve çözümler üretmektedir. İnternet üzerinden alan yayınını gelişen teknolojik aygıtlar ile sağlarken bunu televizyon açısından pratik hale getirmiştir. Yayınlarında hd özelliğini kullanarak kaliteyi arttıran tivibu spor, belgesel gibi alternatif ile ilgi ve alakanıza göre uygun aynı zamanda da geniş yelpazede alternatifler göstermektedir. Tivibuya ait 444 lü müşteri hizmetleri numarası üzerinden yardım alabilir, yorum ve önerilerinizi iletebilir ve üyelik, abonelik işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tivibu çağrı merkezi numarası olarak şuan aktif çalışan ve sizlere hizmet sunan 444 5 375 numaralı telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Tivibu Müşteri Hizmetleri Numarası

Tivibu’nun 444’lü bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Tivibu müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra; üyeliğiniz hakkında yaşadığınız problemleri bildirebilir, yayın hakkında yaşadığınız sıkıntıyı bildirebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolaylıkla bildirebilirsiniz.

Tivibu müşterilerine gereken önemi göstermek için iletişim numarası dışında erişim yapabileceğiniz tivibu iletişim formu sunmaktadır. Bu form aracılığıyla aktarmak istedikleriniz kolaylıkla iletebilir ve bir ço kkonu hakkında destek alabilirsiniz.

Tivibu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 5 375

Tivibu İletişim Formu

Arama Terimleri: tivibu iletişim bilgileri, tivibu telefon no, tivibu irtibat tel, tivibu canlı destek, tivibu müşteri temsilcisi, tivibu şikayet hattı, tivibu müşteri hizmetleri numarası, tivibu çağrı merkezi, tivibu çağrı merkezi numarası, tivibu müşteri hizmetleri

303 Yorum

  1. Bekir Ateş 17 Ağustos 2019
  2. Hasan Kaya Eker 10 Ocak 2020
  3. Nimet Çanakpınar 26 Mayıs 2022
  4. Bülent Akev 5 Ağustos 2022

Yorum Yap