Travelgenio Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Travelgenio Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Travelgenio çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Travelgenio müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Travelgenio şikayet hattına erişebilirsiniz. Travelgenio müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Travelgenio Çağrı Merkezi Numarası

Travelgenio çağrı merkezi numarası üzerinden firma ile direkt olarak iletişim kurmak mümkündür. Kullanıcılar, genel olarak aldıkları ya da alacakları hizmete dair akıllarındaki sorular ile ilgili soruları, herhangi bir konudaki şikayetlerini veya öğrenmek istediklerini çağrı merkezi görevlileri ile paylaşır. Bu sayede yetkili görevliler, mevzu bahis durumu çözüme kavuşturur. Firma, bilindiği üzere uluslararası çapta hizmet vermektedir. Bu nedenle dünyanın farklı yerlerinden çok sayıda insan, firma ile iletişim kurma yöntemlerini araştırır. Hangi kanallar üzerinden firmaya ulaşmak mümkündür sorusunun yanıtına göz atın.

Travelgenio çağrı merkezi numarası info@travelgenio.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Travelgenio Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın müşteri hizmetleri numarası Türkiye için spesifik olarak belirtilmemiştir. Bununla birlikte firmayı kullanarak yurtdışına çıkanlar için uluslararası bir telefon numarası bulunmaktadır. Kullanıcılar, uluslararası arenada herhangi bir sorun ile karşılaşır ya da firmadan destek almak ister ise (+34) 911 160 765(yurtdışı arama) numaralı telefon numarasını kullanabilir. Bu telefon numarası firmanın uluslararası müşterileri için resmi olarak atadığı numaradır.

Telefon ile firmanın müşteri hizmetlerine bağlanmanın yanı sıra aynı zamanda web site üzerinden de çağrı merkezi ile iletişime geçebilir. Firmanın resmi web sitesi üzerinden http://www.travelgenio.co.uk/pages/contact  bölümüne girilebilir ve konu ile alakalı iletişim formu doldurulabilir. Firmanın müşteri hizmetleri yetkilisi, kullanıcının bıraktığı iletişim bilgileri (e-mail adresi ya da telefon numarası) üzerinden dönüş sağlar. Bu sayede kullanıcı, uzun süre beklemesine gerek kalmaksızın direkt olarak müşteri hizmetleri yetkilisi müsait olduğunda sorununu dile getirebilir ve ardından çözüm yolunda gerekli adımlar atılır.

Travelgenio müşteri hizmetleri numarası info@travelgenio.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Travelgenio Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya direkt bağlanmak uluslararası müşteriler için (+34) 911 160 765(yurtdışı arama) telefon numarası üzerinden mümkündür. Bunun yanı sıra Türkiye’deki müşteriler ya da telefon harici bir direkt bağlanma yolu arayanlar firmanın resmi web sitesi üzerinden İletişim / Contact bölümünü deneyebilir. Burada müşteri, firma ile hangi sebeple iletişim kurmak istiyorsa onu belirtir. Daha sonra müsait olan bir çağrı merkezi yetkilisi sahip olduğu deneyim ile müşteriye geri dönüş sağlar ve sorunun çözülmesi ya da bilgilendirme yapılması için en önemli adımlar bu sayede tamamlanır.

Sorunu çözümlemek ya da bilgi almak için başvuran müşteri ile iletişime geçilir. Ardından çözümün gerektirdikleri çağrı merkezi yetkilisi tarafından uygulanır. Sadece firmadan hizmet alanlar değil aynı zamanda hizmet almayı planlayanlar ve aklında soru işareti kalanlar da çağrı merkezi hizmetlerinden yararlanabilir. Müşteri hizmetleri yetkilisinin görevi, sorunu en kısa sürede maksimum verimlilik ile çözümlemektir. Böylelikle kullanıcının da en iyi şekilde alınan hizmetten memnun olması amaçlanır. Müşteri memnuniyeti, firma için son derece önemlidir ve firmanın her çalışanı buna uygun davranır.

Travelgenio müşteri hizmetlerine direk bağlanma info@travelgenio.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Travelgenio Şikayet Hattı

Firmanın şikayet hattı üzerinden kullanıcılar, yaşadıkları sorunları belirtir ve sorunun firma tarafından çözülmesini bekler. Seyahat konusunda hizmet veren firmanın mümkün olduğunca hızlı bir şekilde yanıt vermesi kullanıcılar için en önemli durumlardan biridir. Bu sayede herhangi bir seyahat aksar ise direkt olarak müdahale sağlanabilir. Müşteri hizmetleri konusunda son derece hassas olan firma, bu nedenlerden dolayı zamanın öneminin farkındadır ve kullanıcılara kısa sürede dönüş yapılmasını gerektiren bir iletişim ağı kurmuştur.

Firmanın verdiği hizmetler ile alakalı herhangi bir şikayeti bildirmek isteyen kullanıcılar, uluslararası alanda iseler (+34) 911 160 765(yurtdışı arama) telefon numarasını kullanabilir. Diğer durumlarda ise firmanın resmi web sitesi üzerinden http://www.travelgenio.co.uk/pages/contact bölümüne girilerek iletişim bilgileri bırakılabilir. Firmanın müşteri hizmetleri yetkilisi, kullanıcının bıraktığı e-mail adresi ya da telefon numarasını kullanarak sorunu çözümlemek için aksiyona geçer.

Travelgenio şikayet hattı info@travelgenio.com nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Travelgenio müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Travelgenio şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Travelgenio Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

info@travelgenio.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Travelgenio çağrı merkezi numarasına info@travelgenio.com numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Travelgenio
Adres : c/Albasanz, 15, 2º Izq. 28037-Madrid İspanya
E-Posta : info@travelgenio.com
Telefon : +34 911 16 07 65 (Yurt Dışı)
Faks : 91-754-5683

Arama Terimleri: Travelgenio iletişim bilgileri, Travelgenio telefon no, Travelgenio irtibat tel, Travelgenio canlı destek, Travelgenio müşteri temsilcisi, Travelgenio şikayet hattı, Travelgenio müşteri hizmetleri numarası, Travelgenio çağrı merkezi numarası, Travelgenio iletişim numarası, Travelgenio çağrı merkezi, Travelgenio müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap