Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

30 Eylül 2013 tarihinde hisse satış sözleşmesinin imzalanmasından sonra satış gerçekleşerek Enerjisa bünyesine girmiştir. Toroslar Bölgesi’nde bulunan illerden Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Osmaniye ve Kilis gibi yerleşim yerlerine elektrik dağıtımı yapmaktadır.

3.4 milyonu aşkın mesken ve ticarethane müşteri grubuna en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Sahip olduğu sistemin yenilenmesini sağlayan firma bu alanda oldukça gelişmektedir. Özellikle müşteri hizmetlerinin gelişimi amacıyla önemli yatırımlar yapan firma müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Çağrı Merkezi Numarası

Müşterilerine elektrik tedarikinde güvence sunan firma oldukça güçlü bir şekildedir. Milyarlarca liralık yaptığı yatırımlarla ülkemizin elektrik tedarikinin en büyük yatırımcılarından biri olarak çalışmalarına devam etmektedir. Karlılık ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktadır. Türkiye’de örnek gösterilen elektrik perakende satış şirketi olma misyonu ile hareket etmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 4 372

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende çağrı merkezi numarasına 444 4 372 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim
Merkez

Barbaros Mahallesi, Begonya Sokak, Nida Kule Ataşehir Batı Sit. No:1/1, Ataşehir / İSTANBUL

Bölge Ofisi

Seyhan Baraj İçi 01121 Seyhan / ADANA

Çağrı Merkezi

444 4 372

Satış Hattı
444 4 372

Kurumsal Satış
kurumsalsatis@enerjisa.com​

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende iletişim bilgileri, Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende telefon no, Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende irtibat tel, Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende canlı destek, Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende müşteri temsilcisi, Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende şikayet hattı, Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende müşteri hizmetleri numarası, Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende çağrı merkezi numarası, Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende iletişim numarası

Yorum Yap