Polosmart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Polosmart Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Polosmart çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Polosmart müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Polosmart şikayet hattına erişebilirsiniz. Polosmart müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Polosmart Çağrı Merkezi Numarası

Teknoloji ürünleri yaşantınızda oldukça fazla öneme sahip olmalı. Neticede zaman teknoloji devri ve bizler birçok teknolojik cihazlara ihtiyaç duymaktayız. Bunların kaliteli olanlarını seçmek de onların uzun ömürlü olması için oldukça önemlidir. Polosmart tam da bu anda karşımıza çıkan bir firmadır. Birçok teknoloji ürünleri sitelerinde satılmaktadır. Kablolu kablosuz kulaklıklar, hoparlörler, telefon şarj kabloları, mause, klavye, akıllı saat, drone gibi işinize yarayan birçok ürüne sitede rastlayabilirsiniz. Üye olarak ve giriş yaparak gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz. İndirimli ve kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için siteyi incelemenizi önermekteyiz. Daha ayrıntılı bilgi almak isteyenler çağrı merkezlerini arayarak ürünler ve fiyatlarla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşabilirler.

Polosmart çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Polosmart Müşteri Hizmetleri Numarası

Polosmart ürünlerini Türkiye’nin en seçkin mağaza zincirlerine sahip olan BİM’de de bulabilirisiniz. Ayrıca bazı süpermarketlerde de firmanın ürünlerine rastlayabilirsiniz. Firma ev elektroniği ile ilgili teknolojik ürünleri de unutmadı. Elektronik su pompası, akıllı baskül, akıllı mutfak tartısı, dijital göstergeli termos, şarjı gece lambası, masa lambası gibi oldukça şık ve gösterişli ürünlerin internet sitesinde satışı yapılmaktadır. Kişisel bakım ürünlerini de incelemenizi önermekteyiz. Müşteri hizmetlerini aramak isteyen kişiler mesai saatleri içinde 0 850 346 08 22 numarayı arayabilirler. Ayrıca internet sitesinde bulunan teknik servis formunu doldurarak da iletişim kurmanız mümkündür. Müşterilerin bütün istek, dilek ve önerileri firma için oldukça önemlidir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Polosmart müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Polosmart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Polosmart ile direkt bağlantı kuracak kişiler müşteri hizmetleri numarasını arayabilirler. İnternet sitesinden hızlı mesaj gönderebilirler. destek@ttteknoloji.com.tr mail adresinden ulaşabilirler. Ürün iadesi yapacak olan kişiler anlaşmalı oldukları MNG kargo ile gönderim yapabilirler. Bunun için ürün iade formunu doldurmanız yeterlidir. Görüş ve önerileriniz için form doldurarak firma yetkililerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Polosmart müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Polosmart Şikayet Hattı

Polosmart ürünleri ile ilgili sorun ya da sıkıntı yaşarsanız firmaya şikayette bulunabilirsiniz. Arızalı olan ürünleri gönderebilirsiniz. Ürün ve cihaz sorunlarını, kargoda yaşanan sorunları ve ödeme ortaya çıkan olumsuz durumları müşteri hizmetlerine bildirmeniz yeterlidir. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilecek ve en kısa sürede giderilecektir. Firmayı sosyal medya hesaplarınız üzerinden takip edebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Polosmart müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Polosmart şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Polosmart Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 346 08 22

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Polosmart çağrı merkezi numarasına 0850 346 08 22 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük

Adres: TT Teknoloji A.Ş. Namık Kemal Mah. Tonguç Baba Cad. 121 Sokak No:1 Haramidere/Esenyurt/İstanbul

E mail iletişim : info@polosmart.com

Tel & Fax Hattı : 0 (212) 803 16 84

Teknik Servis

Adres Bilgisi : TT Teknoloji A.Ş. Namık Kemal Mah. 120. Sokak No:16 Haramidere/Esenyurt/İstanbul

E mail adresi : destek@ttteknoloji.com.tr

Müşteri Hizmetleri Tel No : 0850 346 08 22

Arama Terimleri: Polosmart iletişim bilgileri, Polosmart telefon no, Polosmart irtibat tel, Polosmart canlı destek, Polosmart müşteri temsilcisi, Polosmart şikayet hattı, Polosmart müşteri hizmetleri numarası, Polosmart çağrı merkezi numarası, Polosmart iletişim numarası, Polosmart çağrı merkezi, Polosmart müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap