DAF Enerji Yönetimi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

DAF Enerji Yönetimi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

DAF Enerji Yönetimi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde DAF Enerji Yönetimi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2009 yılında tamamen Türk sermayesi ile kurulmuştur. 2016 yılı başından itibaren deneyimlediği tüm hizmetleri yeni müşterilerle de buluşturarak hizmet kalitesinden ödün vermeksizin çalışmalarına hız vermiş ve güncelleyerek devam etmiştir.

Enerji Verimliliği Kanunu kapsamında merkezi olarak üretilmiş veya üretilmeye devam eden yapılarda çalışmalarını sürdürmektedir. Her bir bireyin tükettiği kadar ödediği Isı Gider Paylaşım Sistemlerini büyük bir hassasiyetle uygulamaktadır. Bu kapsamdaki bina ve projelerde sistemle ilgili keşif, kurulum, devreye alma, teknik servis, yıllık bakım ve dijital sayaç okuma ve gider paylaşım hizmetlerini sağlarken müşteri memnuniyetine de önem veren firma oldukça beğenilmektedir.

DAF Enerji Yönetimi Müşteri Hizmetleri Numarası

Bünyesindeki makine ve yazılım mühendisleriyle birlikte toplam 32 kişilik kadro ile en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bu geniş, uzman kadro DAF Enerji’nin uygulama yaptığı 150.000’in üzerindeki konutta ısı gider paylaşım sistemi geliştirmiş ve en güzel şekilde sunumunu yaparak memnuniyet sağlamıştır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş ölçüm şirketi olarak hizmet vermektedir. Bölgesel ısı dağıtım ve satış şirketi olan firma günümüzde 500.000’den fazla konutta dijital sayaç okuma işlemini başarı ile yapmaktadır. Ayrıca gider paylaşım hizmeti, 35.000’in üzerindeki konutta ısı istasyonu hizmete alma, yıllık bakım ve teknik servis hizmetleri ile bu alanda kendinden oldukça söz ettirmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için DAF Enerji Yönetimi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen DAF Enerji Yönetimi ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi DAF Enerji Yönetimi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

DAF Enerji Yönetimi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 216 339 43 12

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. DAF Enerji Yönetimi çağrı merkezi numarasına 0 216 339 43 12 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

talep@dafenerjiyonetimi.com – info@dafenerjiyonetimi.com

e posta adresi olarak sizlere destek olabilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren DAF Enerji Yönetimi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi DAF Enerji Yönetimi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: DAF Enerji Yönetimi iletişim bilgileri, DAF Enerji Yönetimi telefon no, DAF Enerji Yönetimi irtibat tel, DAF Enerji Yönetimi canlı destek, DAF Enerji Yönetimi müşteri temsilcisi, DAF Enerji Yönetimi şikayet hattı, DAF Enerji Yönetimi müşteri hizmetleri numarası, DAF Enerji Yönetimi çağrı merkezi numarası, DAF Enerji Yönetimi iletişim numarası

One Response

  1. meliha kırkıncıoğlu 13 Ekim 2021

Yorum Yap