emsan-cagri-merkezi-numarasi

Emsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Emsan çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Emsan müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Emsan şikayet hattına erişebilirsiniz. Emsan müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

1971’de kurulan Emsan züccaciye mağazaları eski deneyimlerinden yararlanarak günden güne değişen gelişen ve büyüyen Emsan, mutfağınızda harikalar yaratmak için büyük bir özenle çalışmaktadır.

Annelerimizin mutfağında gördüğümüz bugün kendi evimize kullandığımız Emsan ürünleri evimizin baş tacı olan mutfaklarımızda şıklık ve kolaylık sağlamaktadır.

Emsan mağazaları bünyesinde pişirme grubu, sofra grubu, mutfak yardımcıları grubu, çeyiz paketleri ve elektrikli küçük mutfak aletleri barındırmaktadır.

Emsan Çağrı Merkezi Numarası

Emsan 50 yıl öncesinde Denizli’de lokal bir emaye atölyesi ile hizmet vermeye başlamıştır. İlerleyen yıllarda hizmetlerini geliştirerek Türkiye genelinde satışlarını en üst düzeye getirmiştir. Hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden mutfak kullanımında müşterilere en uygun ürünleri sunmaktadır. Firma mutfak grubu, sofra grubu, elektrikli mutfak ürünleri ve ev tekstili üzerinde hizmetlerini sunmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini prensip olarak benimseyerek ürünlerini kullanıcılarına sunmaktadır. Türkiye üzerinde 336 mağaza ile her ilde müşterilerine hizmet vermektedir. Emsan çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bunun yanında internet sitesi üzerinde online satış imkanını da sağlamaktadır. Ayrıca yalnızca Türkiye de kalmamakla beraber Dünya üzerinde 27 farklı ülkede kalitesini kullanıcıların hizmetine sağlanmaktadır. Ayrıca verdikleri ürün hizmetinin yanı sıra müşterilerinin satış sonrasında da yanında olmaya devam etmektedir. Alanında donanımlı ve profesyonel ekibi ile çağrı merkezi servisini kullanıma açmıştır. Müşteriler tarafından gelen her türlü öneri ve şikayetleri doğru bir analiz içerisinde inceleyerek hizmetlerini geliştirmek ve iyileştirmek için kullanmaktadır.

Emsan Müşteri Hizmetleri Numarası

Emsan firması verdikleri hizmetleri teknoloji trendlerine uygun bir şekilde geliştirmektedir. Bunun yanında müşterilerin deneyimleri ve geri dönüşleri oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple müşterilerine satış öncesinde ve sonrasında kesintisiz hizmet verebilmek için müşteri hizmetleri servisini kullanıma sunmuştur. Müşterilerin istek, talep ve sorunlarına en uygun çözümü sağlamak amacıyla bu hizmeti kullanıcılarına sunmuştur. Bu talep ve isteklerin doğrultusunda müşterilerine verdikleri hizmeti geliştirmek ve değiştirmek birincil amaçlarıdır. Web sitesi üzerindeki irtibat numaraları ile müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. 0 212 495 22 22 numaralı müşteri hizmetlerimiz ile her konuda görüşebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Emsan müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Emsan Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri servisi ile firma birçok hizmeti müşterilerin kullanımına açmıştır. Satın alım işlemleri için veya sipariş takibi için bu servisi kullanabilirsiniz. Bunun yanında oluşan talep, şikayet ve isteklerinizi hızlıca Emsan’a ulaştırabilirsiniz. Sizlere hızlı ve donanımlı bir hizmet için uzman bir ekip ile hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için site üzerindeki telefon numaralarını kullanabilirsiniz. 0850 333 66 22 numaralı telefon hattımızdan 09.00-18.00 saatleri arasında bağlantı kurabilirsiniz. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Emsan müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Emsan Şikayet Hattı

Emsan ürünlerinin satın alım sürecinde ve kullanımında oluşacak sorunları en hızlı şekilde çözmek için müşterilerine Şikayet Hattı ile hizmet vermektedir. Resmi web site ile şikayet hattı numaralarına ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Emsan müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Emsan şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Çağrı Merkezi Numarası: 0850 333 66 22
Çalışma saatlerimiz sabah 09:00-akşam 18:00’dir.

Genel Merkez
Adres: EMSAN A.Ş. Yakuplu Mahallesi Beysan Sanayi Sitesi Birlik Caddesi No:24 Kat:3 Beylikdüzü –İstanbul
Telefon Numarası: 0212 495 22 22

İndirim, fırsat ve kampanyaları çok cazip olmakla birlikte Emsan kalitesi ile mutfağınızı baştan aşağı tasarlayabilirsiniz. Online ürün alışverişi yapabilir ve aklınıza takılan soruları çağrı merkezi birimine sorabilirsiniz.

Emsan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 333 66 22

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Emsan çağrı merkezi numarasına 0850 333 66 22 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İnternet üzerinden ulaşmak için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.
Emsan İletişim Formu

Arama Terimleri: emsan iletişim bilgileri, emsan telefon no, emsan irtibat tel, emsan canlı destek, emsan müşteri temsilcisi, emsan şikayet hattı, emsan müşteri hizmetleri, emsan müşteri hizmetleri numarası, emsan çağrı merkezi numarası, emsan iletişim numarası, emsan çağrı merkezi, emsan müşteri hizmetleri direk bağlanma

69 Yorum

  1. Sibel 3 Ocak 2020
  2. ayhan 8 Nisan 2020
  3. hatic 16 Nisan 2020
  4. hatc 17 Nisan 2020
  5. alparslan akbaş 17 Şubat 2022
  6. Yeliz 6 Aralık 2022

Yorum Yap