Anpa Gross Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anpa Gross çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Anpa Gross müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Anpa Gross şikayet hattına erişebilirsiniz. Anpa Gross müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Anpa Gross Çağrı Merkezi Numarası

Market ürünlerini tek bir noktadan alabilmek ve kaliteli olanlarına ulaşabilmek oldukça önemlidir. Gıdadan temizlik maddesine, kozmetikten zücaciye ürünlerine kadar bütün her şeyi bulabileceğiniz büyük marketler işlerinizi kolaylaştıracaktır. Yoğun geçen iş hayatı içinde market alışverişine fazla zaman ayıramıyor olabilirsiniz.

Evinizin ya da iş yerinizin bütün ihtiyaçlarını tek bir yerden almanız sizlere kolaylık sağlayacaktır. Uygun fiyatlar da bütçeniz için oldukça önemlidir. Hem taze hem de uygun fiyatlı ürünleri Anpa Gross marketten temin edebilirsiniz. Toptan ve perakende satış yapan firma, evinizin ve iş yerinizin bütün ihtiyaçlarını giderecek çeşitlikteki ürünlerle müşterilerine seslenmektedir.

Gıda sektöründe bir işletmeniz varsa sizlere gerekli olan gıda ürünlerini toptan alarak kara geçebilmeniz mümkündür. İş yeriniz adına kesilen faturalarla da aldıklarınızı firmanızın gideri olarak gösterebilir ve karlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular ve sorunlar için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. İstek, dilek ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

Anpa Gross çağrı merkezi numarası 0212 640 16 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Anpa Gross Müşteri Hizmetleri Numarası

Anpa Gross ticaret hayatına 1989 yılında başlamıştır. İstanbul ilinde şubeleri bulunmaktadır. Perakende satışı sektörüne ilk kez Beylikdüzü’nde 5.000 metre karelik mağazasıyla adım atmıştır. Daha sonraları farklı şubelerle de kendini büyütmüştür. AVMlere de adım atarak kendini geliştirmiştir. ,

Şu anda İstanbul Esenyurt E-5 Haramidere, ANPA Kartal AVM, 212 outlet AVM, ANPA Mega AVM gibi yerlerde şubeleri bulunmaktadır. Birçok farklı reyonla tüm ihtiyaçlara hitap etmektedir. Mesela 25.000 m2’lik kapalı alan içinde bebek bezleri, ıslak mendiller, bebek şampuanları, alt değiştirme ürünleri, bebek kremleri gibi bebek bakım ürünleri bulunmaktadır.

Çocuk ürünleri arasında oyuncaklar da oldukça çeşitli bir şekilde bulunmaktadır. Kız ve erkek çocuklara göre tasarlanmış olan oyuncaklardan satın alabilmeniz mümkündür. Perakende ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz gibi toptan alışverişler yapabilmeniz de mümkündür. Kaliteli markaları uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilmeniz mümkündür. Müşteri temsilcileri tüm müşterilerle yakından ilgilenmektedir. Ayrıca internet sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Anpa Gross müşteri hizmetleri numarası 0212 640 16 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Anpa Gross Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Plastik malzemeler birçok evin ve iş yerinin ihtiyaçları arasındadır. Tek kullanımlık tabaklar, bardaklar, kaşıklar, çatallar ve bıçaklarla hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bu ürünler günlük kullanıma uygun olduğu gibi piknik için de gerekli olan malzemeler arasında bulunur. Anpa Gross plastik ürünlerle de dikkati çekmektedir.

Atıştırmalık reyonunda birçok markaya ait kaliteli atıştırmalıkları bulabilirsiniz. Taze ve hijyen koşullarda müşterilere sunulan et reyonu, şarküteri ve peynir reyonu da bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı temin etmek için ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Kuru gıda bakliyat reyonunda kuru fasulye, nohut, bezelye, mercimek, pirinç, bulgur, makarna gibi temel ihtiyaçlar bulunur.

Ayrıca sebze ve meyvelerini taze olarak almak isteyenler firmanın ürünlerini tercih edebilir. Firma ile direkt bağlantı kurmak isteyenler 0 (212) 640 16 04 ya da 0 (212) 640 11 71 müşteri hizmetlerini mesai saatleri içinde arayabilir. Mail gönderecek olanlar info@anpagross.com mail adresine yazılı mesaj gönderebilir.

Anpa Gross müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 640 16 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Anpa Gross Şikayet Hattı

Anpa Gross kaliteli ürünleri ve birçok markayı bünyesinde barındırmaktadır. Birçok gıda ürünlerinden başka temizlik ve kozmetik markaları ile de her kesimden kişilere hitap etmektedir. Haftalık ya da aylık alışverişler ekonomik bir şekilde firmadan yapılabilir. Karşılaşılan sıkıntılar müşteri hizmetlerine bildirilebilir. Mail yazarak geri dönüşüm yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Firmayı sosyal medya hesaplarınızdan da takip edebilirsiniz. Şikayetçi olduğunuz konular varsa birçok yolla firmaya ulaşmanız mümkündür. Ürünlerden, şubelerden ya da fiyatlardan ortaya çıkan şikayetler firma tarafından değerlendirilmekte ve en kısa süre içinde giderilmektedir. Müşteri memnuniyetine verilen önem oldukça fazladır.

Anpa Gross şikayet hattı 0212 640 16 04 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Anpa Gross müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Anpa Gross şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Anpa Gross Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 640 16 04

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Anpa Gross çağrı merkezi numarasına 0212 640 16 04 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Anpa Gross
Adres : Kocatepe Mahallesi Gümrük iskelesi caddesi, Mega Center Sitesi No 105 A Bayrampaşa İstanbul
E-Posta : info@anpagross.com
Telefon : 0212 640 16 04
Faks Numarası : 0212 640 11 71

Arama Terimleri: Anpa Gross iletişim bilgileri, Anpa Gross telefon no, Anpa Gross irtibat tel, Anpa Gross canlı destek, Anpa Gross müşteri temsilcisi, Anpa Gross şikayet hattı, Anpa Gross müşteri hizmetleri numarası, Anpa Gross çağrı merkezi numarası, Anpa Gross iletişim numarası, Anpa Gross çağrı merkezi, Anpa Gross müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum yapın